Öğretmen Diyarı

Okul Müdürüne Çirkin Saldırı

Sultangazi İsmetpaşa İlköretim Okulu Müdürü Murat Özdemir saldırıya uğradı. İddialara göre İsmetpaşa İlköğretim Okulu'nda okuyan bir kız öğrenci yüzünden iki genç arasında kavga yaşandı. 

Yaşanan kavga sonucu bir genç 14 bıçak darbesiyle öldürüldü. Yaşanan bu olay üzerine ölen gencin yakınları ve mahallede "Pit Hasan" olarak bilinen bir kişi olayın faturasını okul müdürüne çıkardılar. Okul Müdürü Murat Özdemire'e ve okul yöneticilerine saldıran ölen gencin yakınları darp ve şiddet uyguladılar.

Madde bağımlısı olan ve İsmetpaşa Mahallesi'nde terör estiren "Pit Hasan" lakaplı kişinin saldırısıyla şiddete maruz kalan Okul Müdürü Murat Özdemir ve okul yöneticileri saldırganlar hakkında suç duyurusnda bulundular.

 

Yaşanan bu olayda sonra Sultangazi İlçe Porotkolü Okul Müdürü Murat Özdemir'i ve okul yöneticilerini ziyaret ederek destek verdiler. İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, Sultangazi Belediyesi Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu yaşanan olayı kınayarak Murat Özdemir ve okul yöneticilerine geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Sultangazi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim