Bu haber kez okundu.

Okul müdürü, yardımcısını darp etti iddiası

Olay, dün Belevi beldesi Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Ortaokulu'nda meydana geldi. İdari işler için görevi başında bulunan Müdür Yardımcısı Ulviye Gür, imzalanması gereken izin belgesini Okul Müdürü Birol G.'ye imzalatmak istediğini, ancak müdürün söz konusu evrakı sinirlenerek yere fırlattığını iddia etti. Evrakı yerden aldıktan sonra okul müdürünün kendisine tokat attığını, daha sonra saçından tutarak 3-4 kez masaya vurduğunu iddia eden Gür, "Bu olay üzerine müdür ne yapıyorsunuz dedim. O da bana; 'Ben karıma bile hesap vermiyorum, size mi hesap vereceğim' dedi. Ben de hızla okuldan uzaklaştım" diyerek, bu konuda rapor alarak ilgili makamlara şikayette bulunduğunu söyledi.

Öte yandan okul müdürü Birol G., bu konuda müdür yardımcısıyla sözlü tartışma yaşandığını belirterek, darp konusundaki iddiaları yalanladı.


BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber