Öğretmen Diyarı

Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

Öğretmenlere Özel Hediye Seçenekleri

 

\"\"Öğretmeninize karanlıkta kitap okuma zevkini yaşamasını sağlayacak nitelikte bir  Led kitap aydınlatıcısı hediye edebilirsiniz.

  \"\"

 

 

Öğretmeninize güzel bir külçe altın biçiminde bir kumbara hediye edebilirsiniz 

\"\"

Heykel kitap tutucu bir öğretmenin en iyi arkadaşı olmaya aday. Bu kitap tutucu öğretmeninizin yalnızca kitap ve defterini değil kalemini de tutacak.

 

 

\"\"

 Heykel Kitap Tutucu, Öğretmeninize alabileceğiniz en özel hediyelerden biri de bu bir çift kitap tutucu beyaz el heykeli olabilir.

 

 

\"\"

Televizyonda geçen otuz yılı aşkın yaşamlarına bir de gerçek hayatta devam etmek isteyen Morph ve onun yaramaz arkadaşı Chas, öğretmeninize hediye olarak gitmek için ahşap bir kitaplıkla birlikte gelmişler.

Öğretmenler Gününde Alınabilecek İlginç Hediyeler

 

 

\"\"

Öğretmeninize bu şirin mantar kalemlikten hediye etmeye ne dersiniz? Bu onun çok hoşuna gidecek.

 

 

\"\"

Öğretmeninize "kablosuz ağ tarayıcı" kol saati de hediye edebilirsiniz. Ayrıca bu cihaz çift zaman göstergeli, tur hafızalı ve kronometreli!

 

 

\"\"

Paslanmaz çelik çerçeveli, farklı açılarda 25 parçalık bir ayna seti de oldukça göz alıcı.

 

Yastık Kravat

\"\"

Öğretmeninize ders arasında şekerleme yapabilmesi için şişme yastığa dönüşebilen bir kıravat hediye etmek istemez miydiniz?

 

 

\"\"

Eski atari oyunlarını ve bilgisayarın ilk yıllarını hatırlatan "piksel" tasarımlı saat de yeterince ilginç bir hediye seçeneği olarak karşınızda duruyor.

 

Öğretmenlere İlginç Hediye Fikirleri

 

\"\"

"Gece yarısından bu yana 6 saat bir de 30 dakika geçmiş. Hmm, demekki saat 6:30? Zamanı gözlerinden okuduğunuz bu saate ne dersiniz?

\"\"

Banka işi kalem. Bankadan aşırılmış gibi görünen bir kalem esprili bir hediye alternatifi olabilir.

 

Parayı Kaybeden Sihirli Kumbara

 

\"\"

Uçan cisim efektli kumbaraya atacağınız bozuk paraların gözlerinizin önünde kayboluşunu izleyin.

 

 

\"\"

Müzik öğretmeninize unutamayacağı bir hediye almak istiyorsanız bu gitar kalem tam size göre.

 

 

\"\"

Yazılı ve orjinal kordonlu madalyalardan öğretmenler gününe özel olan bir tane alabilirsiniz.

 

Öğretmenler Gününde Alınabilecek Hediyeler

 

\"\"

Resim çerçevesi olur da kitap çerçevesi olmaz mı? Öğretmeninize ilginç bir kitap çerçevesi hediye etmek isteyebilirsiniz.

 

\"\"

Öğretmeniniz içerisinde kan örneği olan bir şırınga şeklindeki bu kalemi görünce ne hissedecek acaba?
Kitap Kasa

\"\"

İngilizce sözlük tasarımlı gizli kasayı hediye alan bir öğretmen çok ama çok sevinirdi değil mi?

\"\"

Öretmeniniz sabahları kahvesini objektif görünümlü bardakta içmek isteyebilir.

\"\"

iBook Iphone kılıfı cüzdan öğretmeninizin gözünden inanılmaz derecede etkileyici görünecek.

\"\"

Bilgisayarla  - teknolojik cihazlarla arası iyi olan öğretmeninize hediye edebileceğiniz bu hdd görünümlü iPhone kılıfı çok beğenilecek. Bilgisayar öğretmenlerine hediye edebileceğiniz bu kılıf sizi unutulmaz yapacak.

\"\"

Sahanda yumurtaya herhalde kimse hayır diyemez. Mutfakta oldukça başarılı olduğundan daha önce bahsetmiş olan öğretmeninize en özel hediyeyi vermeye hazır olun!    Bu ilginç saat öğretmeninizin mutfağına çok yakışacak

.

 

Erkek öğretmene hediye edilebilecek en kullanışlı seçenekle karşınızdayız.

 

\"\"

 

 

 Bu gömlek çantası tertibe önem veren öğretmeniniz için vazgeçilmez olacak. Hem öğretmeninizi hem de eşini ütü derdinden kurtarmış olacaksınız. Öğretmenler günü hediyesi olarak verilebilecek en özel hediye olabilir.

.

\"\"

Sınıf ortamında bunalan öğretmeninize onu serinletecek bir hediye vermek istemez misiniz? Pervaneli bir kaleme kim hayır diyebilir

 

\"\"

Güneş enerjisiyle şarj olabilen bu anahtarlık, öğretmeninizin çok hoşuna gidecek. Şarj olduktan sonra etrafa kuvvetli bir ışık saçan bu anahtarlık öğretmeninizin sizi aydınlattığı gibi çevreyi aydınlatacak..

 

\"\"

Eski tüplü televizyonları hatırlar mısınız? Sanki daha keyifliydi eskilerde televizyon izlemek.. Öğretmeninize o dönemleri hatırlatacak olan bu dijital televizyon anahtarlık verebileceğiniz en şık hediye olacak. Televizyonun ekranına öğretmeniniz çekildiği fotoğrafları aktarabilecek. Öyle bir özelliğe de sahip olması hediyenizin artı bir yönünü size gösteriyor..

\"\"

  Öğretmeninizin unutmasına engel olabileceğiniz bu haftalık not tahtası tam aradığınız gibi bir hediye..

 

 

\"\"

Otantik hediyeler almak isteyenler, Masasında farklı bir dekor oluşturacak olan bu kalem, öğretmeninize sizden hatıra kalacak.

 

\"\"

Öğretmenlere verilebilecek en uygun hediyeyi mi arıyorsunuz? Size " işte aradığım buydu " dedirtecek bir hediye fikri sunuyoruz. El çantasıyla meşhur olan öğretmeninize bir çanta daha hediye etmeye ne dersiniz? Bu ama öyle bildiğiniz çantalardan değil, öğretmeniniz kitaplarını bu çantaya yerleştiremez.. Bu gördüğünüz çanta bir kartvizitlik.

 

\"\"

İlginç hediye ne alsam serüveninize burada noktayı koyuyoruz. Sizin gibi farklı birine başka türlüsünden bir hediye vermekte yakışmaz zaten. Öğretmeniniz hediyeniz karşısında nasıl tepki vereceğini şaşıracak sizde bu sahneyi ömür boyu unutmayacaksınız.

\"\"

 

Sürekli güzel yemekler yaptığından bahseden öğretmeninizin zamanı genellikle mutfakta geçtiğine göre ona en güzel hediye buzdolabı üzerinde kullanabileceği bir saat almak olur.

\"\"

Sinema tutkunu öğretmeninize bu ürünü gördükten sonra hala hediye aramanız inanın bizi çok üzüyor. Böylesine güzel bir saati alan öğretmeninizin yaptığı sözlü sınavlarda emin olun isminiz bir anda listeden silinecek...

 
 
KAYNAK: blog.radikal.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim