Öğretmen Diyarı

Öğretmeni bacağından bıçaklayan öğrenci serbest kaldı

Eskişehir'de kendisini dövdüğünü öne sürdüğü öğretmeni 40 yaşındaki İlhami Öner'i okulda bacağından bıçakla yaralayan meslek lisesi öğrencisi 18 yaşındaki V.T. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı


ESKİŞEHİR - Yunusemre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin 3’üncü kat koridorunda dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, iddialara göre Sıhhi Tesisat Bölümü 11’inci sınıf öğrencisi V.T. ile öğretmen İlhami Öner’i bıçakla sol bacağından yaraladı. Öğretmen Öner, ambulansla kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi acil servisinde ayakta tedavisi yapılıp taburcu edildi. 

‘BIÇAKLANDI, AMA BEN BIÇAKLAMADIM’ 

Polis tarafından gözaltına alınan V.T., öğretmen İlhami Önder’in bir hafta önce kendisini sigara için dövdüğünü söyledi. Olay günü okul koridorunda karşılaştığı öğretmen İlhami Öner ile bu nedenden dolayı tartıştığını, araya başka öğrencilerin de girdiğini belirten V.T., çıkan arbedede öğretmenin bıçakla yaralandığını, ancak onu kendisinin bıçaklamadığını öne sürdü. V.T. bugün sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.(dha)


Radikal


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol