Öğretmen Diyarı

Öğrencinin ölümünden sonra okul önüne trafik işaretleri konuldu

Hatay'ın Erzin ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybeden öğrencinin ardından trafik ışıkları konuldu. Bir ay önce yaşanan trafik kazasında Mehmet Akif İlköğretim Okulu 3 sınıf öğrencisi Elif Balıkoğlu, okul önünde minibüsün...

Hatay'ın Erzin ilçesinde trafik kazasında hayatını kaybeden öğrencinin ardından trafik ışıkları konuldu. Bir ay önce yaşanan trafik kazasında Mehmet Akif İlköğretim Okulu 3 sınıf öğrencisi Elif Balıkoğlu, okul önünde minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.


Kazadan sonra okul önünden geçen yolu trafiğe kapatan veliler olaya büyük tepki göstermişlerdi. Tepkiler üzerine harekete geçen yetkililer geçte olsa okul önlerine önlem aldılar.


Okul önlerine geçte olsa bir önlem alındığını belirten veliler, "Buralarda sürekli kazalar yaşandığı için yetkilileri uyardık. Defalarca bu yollara bir çözüm getirilmesini istedik. Fakat bir türlü önlem alınmadı. Maalesef ilçemizde bir Türkiye gerçeği yaşandı. Bir öğrencimiz hayatını kaybetti. Önlem ondan sonra alındı. Şuan alınan önlem daha önce alınamaz mıydı. Önlem alınması için sürekli birilerinin canının yanması mı gerekiyor. İnşallah alınan tedbirler yeterli olur. Bir dahada böyle üzücü olaylar yaşanmaz" şeklinde konuştular.


personelmebhaber.net


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol