Öğretmen Diyarı

Öğrenci e-posta ile istedi, belediye okul bahçesine pota yerleştirdi!

Çankaya Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Ata Erdoğan’ın isteğini yerine getiren Çankaya Belediyesi, okul bahçesine pota yerleştirdi.
Yaz tatilinde 80 okulda kapsamlı tadilat yaparak okulların fiziki şartlarını iyileştiren Çankaya Belediyesi,  e-posta yoluyla okulunun bahçesine basketbol potası yapılmasını isteyen öğrencinin talebini geri çevirmedi.


Çankaya Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Ata Erdoğan’ın isteğini yerine getiren Çankaya Belediyesi, okul bahçesine pota yerleştirdi. FOTO: CİHAN
Çankaya Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Ata Erdoğan’ın isteğini yerine getiren Çankaya Belediyesi, okul bahçesine pota yerleştirdi.

AKADEMİK EĞİTİMLERİNİN YANINDA BEDENSEL EĞİTİMLERİ DE ÖNEMLİ

Çankaya’daki okulların ihtiyaçlarına göre her desteği sunacaklarını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, okul binalarına olduğu kadar çocukların sportif aktivitelerini yerine getirebilecekleri okul bahçelerinde hem çevre düzenlemeleri hem de spor alanları oluşturup spor aletleri yerleştirmeye de özen gösterdiklerini söyledi.
Öğrencilerin akademik eğitimlerinin yanı sıra bedensel eğitimlerine de katkı sunulmasının önemine dikkat çeken Alper Taşdelen, bu dönemde Çankaya’ya spor sahaları ve yüzme havuzları kazandıracaklarını belirtti. Taşdelen, “Çocuklarımız, gençlerimiz ve tüm halkımız parklarımızda ve spor alanlarımızda bol bol spor yapma olanağına kavuşacak.
Okullarda bu yıl ki eğitim öğretim döneminde gerçekleştireceğimiz çalışmaların yanı sıra yaz tatilinin başlamasıyla birlikte tadilat ihtiyacı tespit edilen okullarda da kapsamlı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Dedi.

 

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim