Öğretmen Diyarı

Müdür Görevlendirmeleri 4264 Müdür Adayı Yarışacak!

Müdür Görevlendirmeleri için takvim işliyor. 16-23 Ekim tarihleri arasında tüm illerde mülakatlar yapılacak. İstanbul'da Ek-2 Değerlendirme sonuçlarına göre 3469 kişi, 2011 Sınav puanına göre 795 kişi olmak üzere 4264 kişi müdür olmak için yarışacak. İstanbul'da 1152 okula yeni müdür görevlendirilmesi yapılacak. 

İstanbul MEM'in Duyurusu

 

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin İlk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirileceklere ilişkin duyuru ve başvuru başlıklı 18/2.maddesi kapsamında müdür olarak görevlendirilmek isteyenlerin başvuruları elektronik

ortamda alınmış, İlk defa ve yeniden müdür olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunanlar, Ek-2’de yer alan Form üzerinden değerlendirme komisyonu tarafından değerlendirilmiş ve değerlendirme sonuçları duyurulmuştur. 30 Eylül -3 Ekim Tarihleri arasında değerlendirme sonuçlarına itiraz dilekçeleri alınmış ve İl Değerlendirme komisyonu tarafından itirazlar karara bağlanarak mülakata çağırılacak adaylara ilişkin nihai liste oluşturulmuştur.

 

İlgililere ilanen duyurulur..

 

Münhal Müdürlük listesi için tıklayınız

 

Ek-2 Değerlendirme Sonuçlarına Göre Sözlü Sınava Çağrılacak Nihai Aday Listesi için tıklayınız

2011 Sınavına Göre Sözlü Sınava Çağrılacak Nihai Aday Listesi için tıklayınız

 

NOT: Yönetmeliğe göre müdürlük görevlendirmelerinde 3 katı kadar aday mülakata katılacaktır. Ancak 2011’de yapılan Müdürlük sınav puanına göre başvuru hakkı verilenler 3 katı kadar adayın içine dahil edilmemiştir. Tüm iller bu şekilde yapmaktadır. Yönetmeliğe göre doğru bir işlem yapılmaktadır.

 

mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim