Öğretmen Diyarı

MİLLİ EĞİTİME SÜRPRİZ ATAMALAR GELİYOR!

AJANSKAMU-[ÖZEL HABER]

Başta üst düzey yöneticler olmak üzere müsteşar, müsteşar yardımcıları ve genel müdürlerin bazıları ile grup başkanlarının değişeceği ve öğretmenlere  daha yakın isimlerin göreve getirileceği belirtiliyor.

Hatta görevlerinden alınan eski yöneticilerin bazılarının da (şu anda Ankara’da  Beşevler kampusunda maaşlarını alıp hiçbir şey yapmayan, havuzda bekleyen) bu değişiklikte kendisine de görev verileceği beklentisine girmiş durumda.

Ajanskamu.com olarak yaptığımız  araştırmada kulislerde Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarlığına şimdilik  ismi bizde saklı olan sürpriz bir isim getirilecek.

Daha önce yer alan bazı haberlerde İstanbul Milli Eğitim Müdürü Muammer YILDIZ'ın bu göreve getirileceği haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Müsteşarlığa getirilecek isim, Ataması gerçekleşmediği için spekülasyon oluşmaması için şu an adını açıklamayacağımız ancak çok sürpriz bir kişi, aynı zamanda güvenilir bir bürokrat. Kamuoyunun yakından tanıdığı bir ismin yakınının geleceği bilgisini ajanskamu olarak şimdilik kamuoyu ile paylaşabiliriz.

Ancak Yeni müsteşarın en büyük handikapı; şimdiki müsteşar gibi eğitimci olmaması olacak.

Yeni Milli Eğitim Bakanının görevine hızla başlaması özür gurubu atamalarına hemen başlaması  , kılık kıyafet uygulamasına el atması, çalıştay ve istihdama yönelik projeksiyon başlatması, bu değişikliklerin hızlı bir şekilde olacağını gösteriyor.

Biz yine de eğitim öğretim sistemi için her şeyin hayırlı olmasını diliyor, Yeni Milli  Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI'ya başarılar diliyoruz.

AJANSKAMU-[ÖZEL HABER]


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim