Öğretmen Diyarı

Milli Eğitimden, Yenilikçi Lider Öğretmen Projesi

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Seyhan ilçesinde 20 okuldan 206 öğretmen ve yöneticiyi kapsayan ‘Yenilikçi Lider Öğretmen Projesi’ hayata geçirildi.

 

Seyhan Kültür Merkezi’nde projenin tanıtımı için düzenlenen törene Vali Hüseyin Avni Coş, Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Törende konuşan Adana AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar, ‘Yenilikçi Lider Öğretmen Projesi’nin öğrenme ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamalar geliştirmede ve okulu iyileştirmede öğretmenin bizzat kendisine belirleyici bir rol alma fırsatı vereceğini söyledi.

 

Vali Coş ise projenin görevini ve öğrencilerini seven, görevine aşık olan, değerli öğretmenler tarafından yürütüldüğünü söyledi.

 

Değişen ve dönüşen dünyanın gerektirdiği niteliklere değinen Vali Coş, “Öğretmenlerimiz kendilerini güncellemek ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin yetiştirilmesine katkı sunacak böyle önemli bir projeye gönüllü destek verdikleri için tebrik ediyorum. Ayrıca projeyi yürüten ve destekleyen tüm kişilere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

CHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol