Öğretmen Diyarı

 Milli Eğitimde Kardeş Torpili İsyan Ettirdi

Esenler   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yanlış  ve keyfi uygulamalarına isyan eden idarecilerin istifaları ile birçok okul idarecisiz kaldı.  

Yaşanan son olay ise; Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat  GÖZÜDOK’  un kardeşi, Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ünal GÖZÜDOK ’a yapılan torpil ve ayrımcılık söylentileri.  

Milli Eğitim Şube Müdürü Murat GÖZÜDOK, kardeşine yaptığı ayrıcalıklarla birçok öğrenci,öğretmen, veli ve okul idarecilerini mağdur etmektedir.   Yıllardır Kazım Karabekir İlkokulu bünyesinde olan ve öğrenci kayıtları dahi tamamlanan Anasınıfını KARDEŞİNİN yani Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokuluna devreden İlçe MEM okulların açılmasına az bir süre kala herkesi mağdur etmiştir. Baskı ve ayrımcılıkta yaptıkları bu işle kalmayan Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrenci kaydını tamamlayan ve Anasınıfı elinden alınan Kazım Karabekir İlkokulu’na ÖĞRETMENLER ODASINI İPTAL EDİP ANASINIFI YAPIN talimatı vererek işgüzarlığın, adaletsizliğin zirvesine çıkmışlardır.  

Maddi sıkıntılar içerisindeki okulların tek gelir kaynağı olan Anasınıflarına ahbap çavuş, ya da ABİ KARDEŞ torpiline göre uygulamaya döken Esenler İlçe Milli Eğitim DİBE VURMUŞTUR.  

Yaşananlara isyan eden Kazım Karabekir İlkokulu Müdür ve Müdür yardımcıları istifalarını vermişlerdir. 

    

Kaynak: www.mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim