Öğretmen Diyarı

MEM’ler ücretli Öğretmen arıyor..

MEM’ler ücretli Öğretmen arıyor

 

Ankara/ Sincan, Etimesğut,  Yenimahalle,  ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere bütün MEM’ ler ücretli çalıştırmak için öğretmen arıyorlar. Özellikle Matematik ve İngilizce alanında bütün İlçe MEM’ler ücretli öğretmen arıyorlar. Ülkemizde yüzlerce öğretmen adayının iş aradığı bir ortamda MEM’lerin  Web sayfalarında İlanla öğretmen araması  ülkemize özgü çarpık bir durum olsa gerek.

 

MEM’ler ücretli Öğretmen arıyor

 

Eğitim- Der.   Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne hayırlı olsun, ziyaretinde bulundu. Etimesğut İlçe Milli Eğitim müdürü Turgay GÖZÜM ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Sivil toplum örgütlerinin Kamuyu ziyaret etmesi otokontrol sistemi ve baskı gücü oluşturması, kamunun hesap verebilir ve şeffaflığı açısından önemsediklerini, sivil toplum örgütlerinin tamamının öneri ve projelerine açık olduklarını eğitime katkısı olacak her projeyi değerlendireceğimizden kuşkunuz olmasın dedi.

 

ziyarette Kurucu Başkan Mehmet ALTINDAĞ yeni görevine başlayan İlçe milli eğitim müdürleri Arkadaşlarımızın genç ve dinamik olması, Hükümetimizin ve bakanlığımızın Vizyonu ve misyonu ile örtüşmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, okulların sürekli denetim ve rehberlik yapılması gerektiğini, ilçelerde danışma birimi olarak velilere hizmet birimlerinin ( halkla ilişkiler) açılması gerektiğini vurguladı.

 

MEM’ler ücretli Öğretmen arıyor

 

Mehmet Altındağ, duyumlarımıza  göre, İlçemizde öğretmen açığı var, bu açığı kapata bildiniz mi  sorusuna,  Gözüm, evet açığımız var fakat kapatılamayacak veya telafi edilemeyecek bir açığımız yoktur.Ücretli öğretmenlerle açığımızı kapatıyoruz dedi.

 

Altındağ, Sitemize yaptığı açıklamada, Matematik, İngilizce, Din dersi öğretmenleri açığının bütün MEMlerde mevcut olduğunu, ücretli çalışmak isteyen öğretmen adaylarımıza önemle duyurumuz olsun dedi.

 

mebpersonel.info.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim