Öğretmen Diyarı

MEMLEKETTE MESLEKİ ÇALIŞMADA YAPILMASI GEREKENLER

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarında görev yapan öğretmenler  görev yaptıkları eğitim kurumu müdürlüklerini bilgilendirerek, mesleki çalışmalarını başka il ve ilçelerde aynı türdeki eğitim kurumlarında yapabilecek.

 Öğretmenlerimiz için 1 Eylül 2015 tarihinde başlayacak olan seminer ve meslekî çalışmalar, öğretmenlerimizin talepleri doğrultusunda istedikleri il ve ilçe müdürlükleri tarafından koordine edilecektir.

 

Mesleki çalışmalarını başka illerde yapacak öğretmenler; bulundukları il veya ilçe millî eğitim müdürlüklerine başvuruda bulunduktan sonra, mesleki çalışmalarını il veya ilçe millî eğitim müdürlüklerinin belirleyeceği eğitim kurumlarında yapabilecek. 

Meslekî çalışmalarını tamamlayan öğretmenler, çalışmayı yaptıkları il veya ilçe millî eğitim müdürlüklerinden bu çalışmalara katıldıklarını gösterir yazı ile birlikte hazırladıkları raporları 28 Eylül 2015 tarihinde görevli oldukları okul müdürlüklerine teslim edecek. Hazırlanan raporlar yönetici ve öğretmenlerle birlikte değerlendirilecek.

 

Bununla ilgili resmi yazıya ulaşmak için tıklayınız

sonsuz@kamuexpress.com

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol