Öğretmen Diyarı

MEB'den Personel Mobil Uygulama

Milli Eğitim Bakanlığı olarak geçtiğimiz günlerde MEBBİS üzerinden çeşitli konularla ilgili sizlerin taleplerini aldık. Öğretmenlerle olan iletişimimizi daha da artırmak adına yeni bir uygulamayı hizmete sunuyoruz. Yeni oluşturulan MEB Personel mobil uygulamasıyla tüm öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve personelimiz bilgisayarlarının yanında akıllı cep telefonlarından da MEBBİS'e girebilecek.

Bu sayede son yapılan değişikliklerden en kısa zamanda haberdar olacak, özlük bilgileri, hizmet içi eğitim bilgileri, görev ve görevlendirme kayıtları, izinler, ödüller, sınav bilgileri gibi daha pek çok veriye buradan ulaşabileceksiniz. Ayrıca hizmet içi eğitim başvurularınızı buradan yapabileceksiniz.

MEB Personel test mobil uygulaması Android ve iOS platforma sahip tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Uygulamayı kullanabilmek için Android platforma sahip kullanıcılar Google Play uygulamasından, IOS platforma sahip kullanıcılar ise AppStore uygulamasından MEB Personel adındaki uygulamayı indirebilir. Uygulamanın yeni sürümleri için çalışmalar devam etmekte olup, öğrenci ve veliler için geliştirilen uygulama da ilerleyen zamanda yayımlanacaktır.

Yakın zamanda MEBBİS ve e-Okul hakkında önerilerinizi de alacağız ve bu iki sistemin geliştirilmesine yönelik çalışmalarımızı başlatacağız.

Tüm eğitim camiasına saygıyla duyurulur.

memurlar net


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim