Öğretmen Diyarı

MEB\'DE FLAŞ ATAMALAR YAPILDI!

Grup başkanları vekaleten atanmış olup atandıkları genel müdürlüklerde herhangi bir grup başkanlığına genel müdüryazısıyla görevlendirilirler.Bu yüzden atandıkları genel müdürlüklerin adlarıyazılmıştır.


H.Hüseyin CAN Bilecik MEB İl Müd.Yardm. Din eğitimGen.Müdürlüğüne. CAN’ın Bilecik MEM’de performansı hakkında neler yaptığı konuşuluyor.

Erol BOZKURT Altındağ İlçe Milli EğitimMüdürü.İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne. BOZKURT’un Altındağİlçedeki performansı hakkında neler yaptığı konuşuluyor.

M.Nadir ÇALIŞ Sınavlar dairesi başkanıyken Ö.DİNÇER zamanındakızağa alınmıştı. Görevden alınırkençalıştığı eski kadrosunun olumsuz icraatları etkili olduğu söyleniyor.Yeniden YEGİTEK’e atandı.

Canan GÜZEL Eski MEB bakanı Nimet Çubukçunun özel kalem müdüresiyken meclise gitmiş ücretsiz izin almıştı. Şimdi M.Karasunun özel kalemden ayrılmasıyla İnsan Kaynakları genel müdürlüğüne şubemüdürü olarak geri geldi.

Ayşen DEMİRSOY Eski Müsteşar Emin Zararsız’ın sekreteri. Eğitimcilerin ve kamuoyunun vicdanını yaralayan bu atama sonrası Bakan AVCI’nın Müsteşar E.ZARARSIZ’ı makamına çağırarak ‘yanlış bir  yaptığının’ sert bir üslupla belirttiği söyleniyor. İnsan Kaynakları Genel Müd.de grup başkanıylen Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne alındı.

Bekir ŞİRİN - Talim Terbiyede eskiden daire başkanıyken havuza alınanlardandı. Odönemde İnsan Kaynakları gen Müd. Hikmet ÇOLAK’ın samimi arkadaşı olması Trabzonlu olmaları gibi bağlantılarına rağmen görevden alınması büyük bir şaşkınlıkla karşılanmıştı. Şimdi tekrar Talim Terbiyeye atandı.

Ali Rıza ALTUNEL İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı - DestekHizmetleri Genel Müdürlüğüne. Belediyeden geliyor olması eğitim dünyasındaeğitimin belediyeyle ilgisi nedir diyerek şüpheyle bakılmasına sebep oldu.

Veysel ERDEL Maliye bakanlığı Gelirler Dairesi Başkanlığı Başkontrolörlüğündenistifa eden V.ERDEL açıktan atama ile Strateji Geliştirme Başkanlığına grup başkanı oldu.

Yunus YAĞMUR -Aksaray Gazi İ.O Müdürü. Temel eğitim Genel Müdürlüğüne

Halil İbrahim TOPÇU Erzurum Telekom Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi Okul Müdürü. Orta öğretim genel müdürlüğüne

Mehmet KARASU MEB Nabi AVCI'nın özel kalem müdürü.Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne

Bahattin GÖK Din Öğretimi Gen Müd.den Öğretmen Yetiştirme Gen. Müd.ne kadrosu özel kalemde görev yapmak üzere alındı.

Hasan YILMAZ Temel eğitim Gen Müd.de kadrosu Şube Müdürüyken Hayat Boyu Öğrenme Gen.Müd.ne grup başkanı olarak atandı.

Şaban Cengiz Yaygın Eğitim enstitüsünde Din Kültürü ve Ahlk.Bilg. Öğretmeni. Hayat boyu öğrenme gen müd.ne grup başkanı olarak atandı.

Resul PAMUK , Ankara'da bir okulda öğretmen ve Özel Eğitim Genel Müdürlüğüne atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında grup başkanlıklarında görevden almalar da oldu.

Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğündeki Cengiz Bey ve Fevzi Bey grup başkanlığından alınarak iç denetim ve şube müdürlüğüne gönderildi. Bu grup başkanlarının yargıya gitmesi bekleniyor
 
mebpersoneli.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
kamil karşal 2 yıl önce

Bilişim Teknolojileri alanı dersleri için hazırlanan yıllık planları ve zümreleri buradan indirebilirsiniz. Siteniz aracılığıyla tüm öğretmenlerimize hayırlı olsun

http://www.benimvizyonum.com

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim