Öğretmen Diyarı

MEB\'DE 3 YENİ GENEL MÜDÜR GÖREVE BAŞLADI

KAMUDANHABER.COM


Milli 
Eğitim Bakanlığında üst düzey atamaları Bakan Bey imzaladı . Yeni genel müdürler görevine başladı...

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü makamına Hamza 
AYDOĞDU , DestekHizmetleri Genel Müdürlüğüne Ali Rıza ALTUNEL ve Strateji Geliştirme Başkanlığına Veysel ERDEL'in ataması yapıldı.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne ataması yapılan Hamza 
AYDOĞDUEğitim kökenli ve 10 yıldır MEB'de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor. Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanan Ali Rıza Bey'de eğitim kökenli ve belediyecilik geçmişi olan bir bürokrat...

İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRÜ HAMZA AYDOĞDU
\"\"

\"\"


DESTEK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ ALİ RIZA ALTUNEL

\"\"

 

1965 Artvin Şavşat Erikli köyünde doğdu. İlkokulu köyünde, orta ve liseyi Artvin İ.H.L´ de okudu. Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesini 1990 yılında bitirdi. Sırası ile Mardin Savur Sinop Gerze´de İmam Hatiplik yaptı. Vatani görevini Komando yedek subay olarak tamamladı. 1992 sonu itibari ile Bursa İznik İ.H.L Meslek Dersleri Öğretmeni olarak girdiği eğitim hayatına Bursa Muradiye Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak çalıştı ve aynı okulda Müdür Yardımcılığı ve Müdür olarak devam etti.


1997 yılında Bursa Gürsu´ya belediye başkan yardımcısı olarak atandı. İstanbul Zeytinburnu Belediyesi´nde çalıştı ve Küçük Çekmece Belediye Başkanı Yardımcısı olarak 2009 yılına kadar görev yaptı. 2009 yılından itibaren Başkan danışmanı olarak görev yaptı. Evli 1 çocuk babası. Orta derece İngilizce, orta düzeyde Arapça iyi derecede Gürcüce Bilmektedir.


www.kamudanhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol