Öğretmen Diyarı

MEB uzman öğretici kursu başvuru sonuçları sorgulama ekranı açıldı
Milli Eğitim Bakanlığı uzman öğretici kursu başvuru sonuçları sorgulama ekranı açıldı. MEB uzman öğretici kursu katılımcı listesi yayınlandı.

MEB tarafından 7 ilde düzenlenecek olan uzman öğretici kursu başvuruların tamamlanmasıyla birlikte kurslara katılacak katılımcılar listesi yayınlandı. Aşağıda yer alan bağlantıdan MEB uzman öğretici kursu düzenlenecek iller listesine ve katılımcı isimlerine erişebilirsiniz. MEB tarafından düzenlenecek kurslara 1330 katılımcı katılacak. Kurslar İstanbul, Ankara, Yalova, Erzurum, Mersin, Rize ve Aksaray illerinde gerçekleştirilecek. MEB'in 2 Kasım 2016 tarihinde duyurduğu başvurulara ilişkin tüm detaylar aşağıda yer alıyor.

MEB 4. dönem uzman öğretici kursları İstanbul, Ankara, Yalova, Erzurum, Mersin, Rize ve Aksaray illerinde 5 Aralık - 30 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak. Ajans ve grafik tasarımcılar online baskı yöntemiyle baskı maaliyetlerini düşürüyor...
Kursun amacı ise özel eğitim okullarında kurs takvimi çerçevesinde belirtilen alanlarda öğretmen açığını gidermek olarak ifade ediliyor. MEB'in özel eğitim öğretmenlerince bazı okullarda kadro sorununun çözülmemesi durumunda çocuk gelişimi, okul öncesi veya sınıf öğretmenleri de başvuru yapmışlardı. 


Kurslar MEB tarafından 7 farklı ilde hizmet içi eğitim enstitüsünde düzenlenecek.

MEB UZMAN ÖĞRETİCİ KURSU BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


Kaynak: www.kamupersoneli.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim