Öğretmen Diyarı

MEB ŞUBE MÜDÜRÜ PROJESİNİN DEŞİFRELERİ‏
 
Unutmayın, "En büyük savaş cehalete karşı yapılan savaştır." Mustafa Kemal ATATÜRK

Gelelim kirli projenin akıbetine: Şube Müdürlüğü atamalarında iptal yakındır...Bu kadar adaletsizliğin, bu kadar torpilin, bu kadar zulmün, bu kadar hak yemenin dünyada görülmediği bir dönemi atlattık. Ardından hukukun yok sayılıp uygulanmadığı bir devri geride bıraktık. Bu devir Türkiye tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır. Ayrıca bu durumu sünger koltuk uğruna savunan zavallı bir insan müsveddesinin sayılarının bu denli artacağı görülmüş, duyulmuş şey değildir... Sizi Allah'a havale ediyoruz.... İnşallah Allah size hesap soracaktır..... Bu arada hukuk zaferi yakındır, bekleyin...


14 ay suren hukuksuz atamalar 2 temmuz sonrası son bulacak, 14 aydır adaletsizliği savunanlar vicdan muhasebesine girecektir. Güç ve koltuk sevdası adaletsizliği ve sonuçta hüsranı getirmiştir. İlk kez Milli Eğitim Müdürlüklerinin ve okul idare odalarının cenaze evine döndüğünü gördük.
 
Son söz olarak bir yılı aşkın bir süredir tekrarladığımız gibi adalet isteyeceğiz. Şube Müdürlüğü atamaları iptal edilip yargı kararları uygulanmalıdır.
 
ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MÜLAKAT MAĞDURLARI PLATFORMU (EĞİTİM-BİR-SEN ÜYELERİ)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim