Öğretmen Diyarı

MEB özür grubu atama tarihi öne alınacak

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdürü (İKGM) Hamza Aydoğdu MEB özür grubu atama takviminin öne alınması ile ilgili çalışma yaptıklarını açıkladı.


MEB, İKGM tarafından 11.07.2016 tarihinde yayımlanan duyuru kapsamında 2016 Ağustos Ayı Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri Ve Engellilik Durumu İle Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Ataması kapsamında birinci aşama başvuruların kabul edilmesi ve onaylanması tarihleri olarak 11-17 AĞUSTOS 2016 ikinci aşamada yer alan tercihlerin yapılarak tercihlerin onaylanması tarihleri 22-26 AĞUSTOS 2016, 2016 Ağustos özür grubu atama sonuçlarının açıklanma tarihi 31 AĞUSTOS 2016 olarak açıklanmıştı.
Öne çekilmesi için çalışmalar yapılıyor

İnsan Kaynakları Genel Müdürü (İKGM) Hamza Aydoğdu twitter üzerinden kendisine yöneltilen eş durumu ataması takvimi ile ilgili soruya, özür grubu atama takvimin öne alınması için çalışıyoruz cevabını verdi.

Eş durumu atama konusunda gelen soru;

Özür grubu atama takvimini öne alamaz mısınız sayın Aydoğdu eş özrü mağdurları yine mağdur olacak böyle giderse

Hamza Aydoğdu kendisine yöneltilen bu soru kapsamında Ağustos 2016 özür gurubu atama takviminin öne alınması hususunda, Çalışıyoruz cevabını verdi.
İşte Hamza Aydoğdu’nun açıklaması:


Kaynak: www.personelmebhaber.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ahmet 2 yıl önce

Tamamen yanlış haber hocamız müdür yardımcılığı takvimi öne alınsın dedi

Avatar
Sema 2 yıl önce

Yalnız basına 6 yasında bır cocugumla Istanbuıdayım benım sorunum oglum memlekette gayet mutlu normal bır cocukken Istanbulda ıcıne kapanık kımseyle ıletısıme gecmıyen suskun anormal davranışlar sergiliyor uyum problemi yasıyor doktora goturdum memleketteki 2 doktor gayet normal derken ıstanbuldakı otistik oldu.rapor cıkarın dedı cıkarmadım cunku Istanbulda akraba ve tanodıklarımız olmadıgı ıcın yalnız bu durumda ozur durumundan faydalanmamuz mumkun degılmı

Avatar
hzd 2 yıl önce

Bu öne alınması mevzu bahis olan takvim müdür yardımcılığı atama takvimi değil miydi? Sanki haber içeriği yanlış gibi.

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim