Öğretmen Diyarı

MEB Öğretmen Atamalarını Unuttu

MEB Öğretmen Atamalarını Unuttu...Evet artık alışıla gelmiş  Milli Eğitim Bakanlığının söz verdiği ama tutmadığı bir günün sonuna daha yaklaşmış bulunmaktayız. Günlerdir bu günü bekleyen öğretmen adaylarımız mesleğine başlamadan kensi bakanlığından soğumuş durumda...

twitterdayız #mebuyuma Öğretmenler atama başvuru sayfası için Meb'in uyanmasını Bekliyor Meb 40 bin öğretmen başvuru sayfası için ne bekliyorsun.

   
  Sabahtan beri bilgisayar başında resmen ağaç olmuş öğretmen adaylarımızın artık sabrı kalmamış son güçleriyle Milli Eğitim Bakanlığına sabırlarının bittiğini haykırmakta.. Mebpersonel.Com ekibi olarak sabahın ilk ışıklarıyla beraber takipçisi olduğumuz atama kılavuzunda ne bir ses ne de bir haber var...
Sosyal Medaya sesimiz duyurmak için Mebuyu twitter tt olmak için #mebuyuma

Milli Eğitim Bakanlığı yine hiç kimseyi şaşırtmamış bir durumda ... 2 Eylül bu gidişle 3 4 olacak gibi..  Başvuru tarihleri olarak 02-06 Eylül 2013 tarihlerini belirleyen MEB şuan itibariyle süre tanıdığı 5 günün birisini kullanmıştır.Atamalarda taban puan uygulaması, kontenjan dağılımları, atama sayılarıyla sarsılan öğretmen adaylarının bugünde resmen sabrı denenmektedir.Milli Eğitim Bakanlığı artık her atama döneminde yaptığı takvime uymama işine bir an önce son vermelidir.

Hem personelinin, hemde öğretmen adaylarının her sene sabrını zorlayan bakanlık, bu tarz düzensizlikleriyle değerini ve güvenirliliğini giderek yitirmiştir..


   Mebpersonel.Com ekibi olarak bu mağduriyetin sürekli takipçisi olacak ve gelişmelerden siz değerli okuyucularımızı  üstümüze düşen görevi en iyi bir şekilde yerine getirecek şekilde  bilgilendireceğiz..

  Tüm atama bekleyen öğretmenlerimizin atama döneminin gönlünce sonuçlanması temennisiyle...

 

mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim