Bu haber kez okundu.

MEB, ödül verdiği 665 personeli açıkladı

MEB, ödüllendirdiği personel listesini Mart 2014 tarihli Tebliğler Dergisinde yayımladı.

 

Tebliğler Dergisinde yer alan listeye göre toplam 665 eğitim çalışanı ödüle layık bulundu.

 

Ödülllendirilen personel arasında ilçe milli eğitim müdürü, şube müdürü, müdür ve öğretmenler yer alıyor.

 

 

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINCA ÖDÜLLENDİRİLEN PERSONEL LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI İLİ GÖREV YERİ ÜNVANI
1 Mehmet Sebih ÖZDEN AĞRI Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
2 Ekrem YAKAR AĞRI Tutak Aşağı Köşk İlkokulu Öğretmen
3 Hakan GÖNEN ANKARA Nallıhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
4 Haluk SOYDAN ANKARA Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
5 Mehmet YILDIRIM ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
6 İrfan ÜLGER ANKARA Kalecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
7 Musa ÖZTÜRK ANKARA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
8 Züleyha Teke AKÇA ANKARA Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
9 İsmail KÜÇÜK ANKARA Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
10 Halil BÖYÜKÖZKÖK ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
11 Mehmet YILMAZ ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
12 Yunus ERDOĞAN ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
13 Mehmet GÖRMÜŞ ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
14 Ayfer BAYA ANKARA Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
15 Serkan UYAK ANKARA Çankaya Özbirlik İlkokulu Müdür
16 Hasan SEVER ANKARA Çankaya Sarar İlokulu Müdür
17 Fedai AKIN ANKARA Yenimahalle Leyla Turgut Lisesi Müdür V.
18 Mustafa SEĞMEN ANKARA Kalecik Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür
19 Mustafa ÜNAL ANKARA Pursaklar Dede Korkut Anadolu Lisesi Müdür
20 Engin YURTALAN ANKARA Pursaklar Hakan Akbıyık İlkokulu Müdür
21 Hayati DOĞAN ANKARA Pursaklar Halk Eğitim Merkezi Müdür
22 Aykut Veli YILDIZ ANKARA Pursaklar Faik Hızıroğlu Ortaokulu Müdür
23 Selim DİLER ANKARA Pursaklar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı
24 Ali YEŞİLOĞLU ANKARA Kalecik Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı
25 Gürkan HAZAR ANKARA Kızılcahamam Teknik ve Endüstri Meslek L. Müdür Yardımcısı
26 Bekir YILMAZ ANKARA Kızılcahamam Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı
27 Özlem HAZIRBULAN ANKARA Kızılcahamam Perihan Erdoğan Ortaokulu Öğretmen
28 Kazım ÇEVİK ANKARA Pursaklar Halk Eğitim Merkezi Öğretmen
29 Mehmet KARAKAŞ ANTALYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
30 Yakup HOPLAR ANTALYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
31 İbrahim KÖSEOĞLU ANTALYA Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
32 İmdat Mithat BAĞCI ANTALYA Akseki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
33 Ferman AKBULUT ANTALYA Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
34 Gültekin ACAR ANTALYA Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
35 Erdem KAYA ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
36 Hasan KÜRLÜ ANTALYA Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
37 Recai OCAK ANTALYA Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
38 Eyüp Bülent MİRAN ANTALYA Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
39 Kenan YAVUZ ANTALYA Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
40 Mehmet Ali AK ANTALYA Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
41 Mukaddes BİRŞEN ANTALYA Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
42 Celil ÇOBAN ANTALYA Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
43 Ramazan Fahri GÜVEN ANTALYA Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
44 Hüseyin BAL ANTALYA Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
45 Muammer SARIDEMİR ANTALYA Manavgat 60. Yıl İlkokulu Müdür
46 Salih Şen ÖZYÜREK ANTALYA Manavgat Yunus Emre İlkokulu Müdür
47 Yasin KEKLİK ANTALYA Manavgat Saraçlıkale İlkokulu Müdür
48 Mustafa UYANIK ANTALYA Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
49 Abdullah HONAMLIOĞLU ANTALYA Manavgat Dr Hüseyin Vural Özel Eğitim İlkokulu Müdür Yardımcısı
50 Cafer KOCABAŞ ANTALYA Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
51 Feridun Cemal ŞANLI ANTALYA Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
52 Mevlüt ALTINBAĞ ANTALYA Manavgat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
53 İbrahim CANBAZOĞLU ANTALYA Konyaaltı Halit Uluç İmam Hatip Ortaokulu Müdür
54 Durdu AVCI ANTALYA Konyaaltı Alper Duru Anaokulu Öğretmen
55 Ahmet KARTÖZ ANTALYA Konyaaltı Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
56 Celil BULUT ANTALYA Aksu Şeref Ülker İlkokulu Müdür
57 Cemal ATEŞ ANTALYA Aksu İlkokulu Müdür
58 Fevzi KAPLAN ANTALYA Aksu Ortaokulu Öğretmen
59 Halil ERGÜNEY ANTALYA Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür
60 Mustafa DEDE ANTALYA Aksu Alaylı İlkokulu Müdür
61 Sabri ÖZCAN ANTALYA Aksu Pınarlı Cumhuriyet İlkokulu Müdür
62 Abdullah DAĞ ANTALYA Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
63 Yusuf TEKDEMİR ANTALYA Kumluca Barbaros İlkokulu Müdür
64 Ahmet AYAZ ANTALYA Kumluca Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
65 Hakan BİRŞEN ANTALYA Kepez Ahmet Çoşkun Bulut İlkokulu Müdür V.
66 İbrahim Ethem ÇARKÇI ANTALYA Kepez Cengiz Topel İlkokulu Müdür Yardımcısı
67 Arif AYDENİZ ANTALYA Kepez Antalya Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Vb
68 Gülşah ATEŞ ANTALYA Kepez Başköy Ortaokulu Öğretmen
69 Nuran ÇOLAKOĞLU ANTALYA Kepez Başköy İlkokulu Öğretmen
70 Ayşe YILDIZ ANTALYA Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu Öğretmen
71 Feden Eken KARAKOÇ ANTALYA Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu Öğretmen
72 Leyla Şebnem GÜL ANTALYA Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu Öğretmen
73 Bilge SUAKAR ANTALYA Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu Müdür
74 Hilmi HATİPOĞLU ANTALYA Kepez Gülgün-Nihat Ömür İlkokulu Müdür
75 Arif DAĞ ANTALYA Akseki Cevizli İlkokulu Müdür V.
76 Osman Nuri BATMAZ ANTALYA Muratpaşa Hanım-Ömer Çağıran İlkokulu Müdür
77 Şakir ŞEN ANTALYA Muratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitim Merkzi ve ASO Müdürlüğü Müdür
78 Fatma SAVAŞ ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
79 Şule ÖNER ANTALYA Muratpaşa Hacı Dudu-Mehmet Gedizli Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen
80 Eray ÖZTÜRK ANTALYA Muratpaşa Ahmet Ferda Kahraman İlkokulu Müdür
81 Harika NAMVER ANTALYA Muratpaşa Hanım-Ömer Çağıran Ortaokulu Öğretmen
82 Halil ÜNAL ANTALYA Kepez Mehmet Kemal Dedeman İlkokulu Müdür
83 Adil ESER ANTALYA Muratpaşa Azize Kahraman Halk Eğitim Merkzi ve ASO Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
84 İmdat KIZILSEKİLİ ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
85 Mehmet KARABACAK ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
86 Nuray DEMİR ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Memur
87 Mustafa GÖK ANTALYA Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
88 Mesut ÇELİK ANTALYA Serik Halk Eğitim Merkezi Müdür
89 İsmail KARACA ANTALYA Serik Dr. Gülşen-Dr Baki Özpınar Ortaokulu Öğretmen
90 Tolga ÇAKMAKLI ANTALYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
91 İshak ÇELİK ARTVİN Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
92 Ahmet BÜLBÜL ARTVİN Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
93 Mehtap YILMAZ ARTVİN Şavşat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
94 Mahir DURSUN BOLU İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
95 Rasim ÜNAL BOLU İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
96 Rıdvan YÜCEL BOLU Merkez Sancalar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdür V.
97 Süleyman YARDIMCI BOLU Merkez Mimar İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
98 Fuat GÜRLEYEN BOLU Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
99 Rahmi SEZGİN BOLU Mudurnu Taşkesti İlkokulu Müdür
100 Selahattin ALTOP BOLU Mudurnu Dunlupınar Ortaokulu Müdür
101 Emine İNAN BOLU Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
102 İdris KELEŞ BOLU Yeniçağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
103 İlker HOTOĞLU BOLU Yeniçağa Ekrem Doğanay İmam Hatip Ortaokulu Öğretmen
104 Mahmut YEŞİLDAL BOLU Yeneçağa Mehmet Çelik Ortaokulu Öğretmen
105 Niyazi ERKAN YILDIRIM BOLU Yeniçağa Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Öğretmen
106 İlhami KAYA BOLU Yeniçağa Mehmet Çelik Ortaokulu Öğretmen
107 Mustafa ÇİLKARA BOLU Yeniçağa Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
108 Atilla GÜLSAR BURSA İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdürü
109 Selçuk DAĞLAR BURSA Gürsu Zafer Ortaokulu Öğretmen
110 Gamze BİLGİN BURSA İnegöl 100. Yıl İlkokulu Öğretmen
111 Ali Osman OLGUN BURSA İnegöl Kocatepe İlkokulu Öğretmen
112 Özer YILMAZ BURSA İnegöl İlça Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
113 Mehmet Sait ERİMAN BURSA İnegöl 100. Yıl İlkokulu Müdür
114 Burhanettin ÖZDEMİR BURSA İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdür
115 Osman EFE BURSA Mustafakemalpaşa Ogeretmenevi ve ASO Müdürlüğü Müdür
116 Selim MACAN BURSA Mustafakemalpaşa Züferbey Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Yardımcısı
117 Abdulgani ARTAN BURSA Mustafakemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü İlçe Milli Eğitim Müdürü
118 Zafer GÜLLÜ BURSA Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi Müdür
119 Zeki AVŞAR BURSA Nilüfer Görükle Kız Tek ve Meslek Lisesi Müdürbaşyardımcısı
120 Çağatay YAŞLIK BURSA Nilüfer Emir-Koop Ortaokulu Müdür Yardımcısı
121 Ramazan ÇAKMAK BURSA Nilüfer Ali Karasu Anadolu Lisesi Öğretmen
122 Mustafa MAZLUM BURSA Orhaneli Göynük Belen İlkokulu Müdür Yardımcısı
123 Remzi AYAZ BURSA Osmangazi Lütfi Banusşoğlu Ortaokulu Müdür Yardımcısı
124 Selma VATAN BURSA Osmangazi Fertur Ortaokulu Öğretmen
125 Hacı Yusuf DURSUN BURSA Osmangazi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
126 Muhsin Taşkın SARIKAYA BURSA Osmangazi Hatice Salih Ortaokulu Öğretmen
127 Metin YILDIRIM BURSA Osmangazi Sinmez Ortaokulu Öğretmen
128 Emel KARA BURSA Osmangazi Mustafa Celal Eğretli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
129 Onur SÖNMEZ BURSA Osmangazi Sakarya Ortaokulu Öğretmen
130 İsmet AKSU BURSA Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi Müdür
131 Mehmet ARI BURSA Osmangazi BTSO Hüseyin Sungur Anadolu Lisesi Öğretmen
132 Hasan ÇETİN BURSA Osmangazi Ovaakça Şarık Tara Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
133 Yunus BULUT BURSA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
134 İbrahim HAMZAOĞLU BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Teknisyen
135 Arzu AYYILDIZ BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
136 Mustafa GÖZ BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
137 Naci KESKİNKILIÇ BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
138 Serhat MURAZ BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
139 Gönül KÖROĞLU BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
140 Levent YAZICI BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı V.
141 Mustafa BENLİ BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
142 Şeref AKDENİZ BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
143 Nurettin EŞİYOK BURSA Yıldırım Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı
144 Abdurrahman KAYA BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
145 Selim ŞEN BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
146 Ayhan ATEŞ BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
147 Murat KARAT AŞ BURSA Yıldırım Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
148 Sibel AKGÜN BURSA Yıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Öğretmen
149 Ömer KARASU BURSA Yıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
150 Bayram ASLAN BURSA Yıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür V.
151 Mahmut MERMER BURSA Yıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
152 Arif ATAÇ BURSA Yıldırım Nurettin-Gülten Kutlucan Ortaokulu Müdür Yardımcısı
153 Nur TEBER BURSA Yıldırım Faik Çelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
154 Emine MURAT BURSA Yıldırım Mevlana Anaokulu Müdür
155 Mehmet KAYA BURSA Yıldırım Ertugrul Gadi Anadolu Lisesi Müdür
156 Abdullah TEKNE BURSA Yılıdım Zübeyde Hanım İlkokulu Müdür
157 H.İrfan BALTA BURSA Yılıdım Zübeyde Hanım İlkokulu Müdür
158 Abdullah BOZKURT BURSA Yıldırım Nurettin-Gülten Kutlucan Ortaokulu Müdür
159 Sebahattin GENCEL BURSA Yıldırım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
160 Mustafa ERSOY BURSA Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu Müdür V.
161 Kaddur AKSOY DİYARBAKIR Bismil Atattürk İlkokulu Öğretmen
162 Muraz BOZDOĞAN DİYARBAKIR Çermik Cavit Torun İmam Hatip Ortaokulu Öğretmen
163 İdris ZAMAN DİYARBAKIR Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
164 Abdurrezzak BAŞAK DİYARBAKIR Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
165 Bayram SEZGİN DİYARBAKIR İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
166 Zülfü ÖZKAN DİYARBAKIR Çınar Ziya Gökalp İlkokulu Öğretmen
167 Ahmet AYDIN DİYARBAKIR Hazro Cumhuriyet İlkokulu Öğretmen
168 Hayrullah ÖZDEMİR DİYARBAKIR Kayapınar Cankatran İlkokulu Öğretmen
169 Yılmaz ÇEBE DİYARBAKIR Kayapınar Halk Eğitim Merkezi Öğretmen
170 Ramazan ELHAMAN DİYARBAKIR Kayapınar Vali Ahmet Cemil Serhadlı Ortaokulu Öğretmen
171 Haci ARSLAN DİYARBAKIR Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
172 Şemsettin PEHLİVANOĞULLARI DİYARBAKIR Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
173 Azamet ÇELİK DİYARBAKIR Kulp Halk Eğitim Merkezi Öğretmen
174 Hamdusena TEL DİYARBAKIR Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdür V.
175 Mehmet DEMİR DİYARBAKIR Çınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdür V.
176 Mustafa ÇAKMAK DİYARBAKIR Yenişehir Şehitlik Lisesi Öğretmen
177 Mehmet Şakir YAMAN DİYARBAKIR Kayapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
178 Yılmaz YILDIZ DİYARBAKIR Sur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
179 Abdullah BİLGE ERZURUM Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürü
180 Yıldırım AKKUŞ ERZURUM Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
181 Çiğdem HOPUR ERZURUM Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
182 Ayhan YANIK ERZURUM Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
183 Necati ÖZARSLAN ERZURUM Azizye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
184 Mehmet ÖZSOY ERZURUM Çat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
185 Metin FERAH ERZURUM Tortum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
186 Yakup YAMAN ERZURUM Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
187 Sinan TAŞ ERZURUM Azizye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
188 Yüksel AKTAŞ ERZURUM Aşkale Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
189 Zafer TARMAN ERZURUM Yakutiye Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İlkokulu Müdür
190 Murat ŞAHİN ERZURUM Aziziye Atatürk Ortaokulu Müdür
191 Selahattin GENÇ ERZURUM Aziziye Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
192 Tuncer KURT ERZURUM Aziziye Spor Lisesi Öğretmen
193 Naci YERLİ KAYA ERZURUM Pasinler Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Öğretmen
194 Yunus CİHAN ERZURUM Pasinler Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Öğretmen
195 Fırat YILDIRIM ERZURUM Yakutiye Hilalkent Anadolu Lisesi Müdür V.
196 Hakan ATEŞOĞULLARI ERZURUM Yakutiye Mecidiye İlkokulu Müdür
197 Yusuf Kenan GÜRSOY ERZURUM Yakutiye Atatürk Anadolu Lisesi Müdür
198 Tuba AYDIN ERZURUM Yakutiye Ömer Nasuhi Bilmen Ortk Öğretmen
199 Mahmut TURANOĞLU ERZURUM Aziziye Halk Eğitim Merkezi Müdür
200 Ekrem SERİN GAZİANTEP İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdür V.
201 Mehmet Ali TİRYAKİ OĞLU GAZİANTEP İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
202 Mehmet Şakir ULUDAĞ GAZİANTEP İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
203 Mustafa UZUN GAZİANTEP İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
204 İdris URHAN GAZİANTEP İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
205 Mehmet YAĞCI GAZİANTEP Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
206 Ahmet ORUÇ GAZİANTEP Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Şube Müdürü
207 Vasıf MUNİS GAZİANTEP Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Şube Müdürü
208 Ali ERTUĞRUL GAZİANTEP Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü Şube Müdürü
209 İbrahim ALTUNBAŞ GAZİANTEP Şehitkamil Hayri Küpeli Ortaokulu Müdür
210 İsmail KARACA GAZİANTEP Şehitkamil Hayri Küpeli Ortaokulu Müdür Yardımcısı
211 Ahmet YAŞAR GAZİANTEP Şehitkamil Hayri Küpeli Ortaokulu Müdür Yardımcısı
212 Mehmet SARIYILDIZ GAZİANTEP Şehitkamil Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
213 Mehmet Sabri TEKİN GAZİANTEP Şehitkamil Emine Konukoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdür
214 Mehmet KOÇ GAZİANTEP Şehitkamil Ülger Kepkep Ortaokulu Müdür Yardımcısı
215 Fatih TÜRKHAN GAZİANTEP Şehitkamil Gürteks Mehmet Hayri Özkaya İlkokulu Müdür Yardımcısı
216 Erol AĞKALE GAZİANTEP Şehitkamil Erikli Kavaklık Rotary Kulübü Ortaokulu Müdür
217 Ökkeş KALENDER GAZİANTEP Şehitkamil Ahmet Erkul Ticaret Meslek Lisesi Öğretmen
218 İbrahim GÜNEŞ GAZİANTEP Şehitkamil M. Hayri Akınal Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen
219 Settar YİĞİT GAZİANTEP Şehitkamil Mete Uygun Ortaokulu Müdür
220 Burhan CANKATAR GAZİANTEP Şehitkamil Hasan Ali Yücel Lisesi Müdür
221 Ömer BATI GAZİANTEP Şehitkamil Azize-Abdulkadir Hamamcıoğlu Ortaokulu Müdür Yardımcısı
222 Murat KAR GAZİANTEP Şehitkamil Bayraktar Anadolu Lisesi Müdür
223 İsmet TİRYAKİ GAZİANTEP Şehitkamil Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Müdür
224 İsmet HOZATLIOĞLU GAZİANTEP Şehitkamil Hasan Celal Güzel İlkokul/Ortaokulu Müdür
225 Hasan DOĞAN GAZİANTEP Şehitkamil Ülger Kepkep Ortaokulu Müdür Yardımcısı
226 Ömer Faruk ÇELİK GAZİANTEP Şehitkamil Nefise Necip Teymur İlkokulu Müdür
227 Mehmet KUNDAK GAZİANTEP Şehitkamil Nefise Necip Teymur İlkokulu Müdür Yardımcısı
228 Ekrem KİRİK GAZİANTEP Şehitkamil Gaziantep Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı
229 Cumali KOYUNCU GAZİANTEP Şehitkamil Gaziantep Ticaret Odası Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
230 Hasan DEMİR GAZİANTEP Şehitkamil Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi Müdür
231 Mehmet Hayri KOÇBAYINDIRAN GAZİANTEP Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü VHKİ
232 Hasan POLAT GAZİANTEP Şehitkamil Ayten Kemal Akınal Anadolu Lisesi Öğretmen
233 Fatma Mehtap ÖZDEMİR GAZİANTEP Şehitkamil Avukat Mahmut Düşün Kız Meslek Lisesi Öğretmen
234 Ahmet TUNÇ GAZİANTEP Şahinbey Gaziantep Lisesi Müdür
235 Yücel CANÇELİK GAZİANTEP Şahinbey Özel İdare Anadolu Lisesi Öğretmen
236 Şükrü EREN GAZİANTEP Şahinbey Kazım Karabekir Ortaokulu Öğretmen
237 Mustafa GEÇER GAZİANTEP Şahinbey Hürriyet Ortaokulu Müdür
238 Ali ÇAVUŞ GAZİANTEP Şahinbey Mahmut Fehime Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı
239 Adnan UZUNARLAN GAZİANTEP Şahinbey Turgut Özel Ortaokulu Müdür
240 Huh OKUMUŞ GAZİANTEP Şahinbey Yeditepe İlkokulu Müdür
241 Ziya DEMİR GAZİANTEP Şahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek Lisesi Müdür
242 Mustafa KOCAMANBAŞ GAZİANTEP Şahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
243 Orhan GÜNEŞ GAZİANTEP Şahinbey Ülgan Konukoğlu Ticaret Meslek Lisesi Öğretmen
244 Bestami TUNÇ GAZİANTEP Şahinbey Serince İlkokulu Müdür
245 Deniz YILMAZ GAZİANTEP Şahinbey Serince Ortaokulu Müdür Yardımcısı
246 Mehmet Arif NACAROĞLU GAZİANTEP Şahinbey Serince İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen
247 Kader Bekem ÖZPOLAT GAZİANTEP Şahinbey Serince İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen
248 Muhlise NACAROĞLU GAZİANTEP Şahinbey Serince İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen
249 Hacer DEMİR GAZİANTEP Şahinbey Serince İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen
250 Murat AYTURAZ GAZİANTEP Şahinbey Mehmet Erdemoğlu İlköğretim Okulu Müdür
251 Hasan Ali ÇAKIN GAZİANTEP Şahinbey Güneş Ortaokulu Müdür
252 Adem TUNÇ GAZİANTEP Şahinbey Tahsin Yentur İlkokulu Müdür Yardımcısı
253 Cahit KÖRDEVE GAZİANTEP Şahinbey Tahsin Yentur İlkokulu Müdür Yardımcısı
254 Kemal KARA GAZİANTEP Şahinbey Tahsin Yentur İlkokulu Müdür
255 Halil BAHAR GAZİANTEP Şahinbey Hilal Doğan Mazıcıoğlu Ortaokulu Müdür V.
256 Metin PARLAK GAZİANTEP Şahinbey Şehitadem Yavuz Ortaokulu Müdür
257 Şıh Mehmet KİLİTÇİ GAZİANTEP Şahinbey Mehmet Küçükparmak Ortaokulu Öğretmen
258 Tacim SARI GAZİANTEP Şahinbey Tahsin Yentur İlkokulu Öğretmen
259 Abdullah AVCI GAZİANTEP Nurdağı Sakçagözü İlkokulu Müdür
260 Mehmet TOR GAZİANTEP Nurdağı İmam Hatip Lisesi Müdür V.
261 Ömer KARAYILAN GAZİANTEP Nurdağı Çok Programlı Lisesi Müdür
262 Ramazan YAVUZ GAZİANTEP Nizip Abdurrahman Alkan Ortaokulu Müdür
263 Abdullah DEMİR GAZİANTEP Nizip İkizce İlkokulu Müdür Yardımcısı
264 Mehmet GÖREN GAZİANTEP Nizip Ali Alkan Ortaokulu Müdür
265 Mehmet DEMİR GAZİANTEP Nizip Adile Altınbaş Ortaokulu Müdür Yardımcısı
266 Mehmet KILIÇ GAZİANTEP Nizip Anadolu Lisesi Müdür
267 Suna SERTPOLAT GAZİANTEP Nizip Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merezi ve ASO Müdürlüğü Müdür
268 Filiz BİLİCİ GAZİANTEP Nizip Hatice Seyit Çeker İlkokulu Öğretmen
269 Halil KENDİRCİ GAZİANTEP Nizip Hatice Seyit Çeker İlkokulu Müdür
270 Hasan CEYLAN GAZİANTEP Nizip Adile Altınbaş Ortaokulu Müdür Yardımcısı
271 Atilla İŞLER GAZİANTEP Nizip Hatice Seyit Çeker İlkokulu Müdür Yardımcısı
272 Durdu AYDIN GAZİANTEP Nizip Müslüm Erdoğan İlkokulu Müdür
273 Halil ŞAHİN GAZİANTEP Nizip TEKEL İlkokulu Müdür Yardımcısı
274 Cengiz GÜNDEŞ GAZİANTEP Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
275 Abdullah DAĞLI GAZİANTEP Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
276 Metin KILIÇPARLAR GAZİANTEP Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
277 Recep AĞDEMİR GAZİANTEP Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
278 Ahmet KARABULUT GAZİANTEP Islahiye İbni Sina Anadolu Lisesi Öğretmen
279 İsmihan UYANIK GAZİANTEP Islahiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür
280 Yusuf TEMLİ GAZİANTEP Islahiye Ortaklı İlkokulu/Ortaokulu Müdür Yardımcısı
281 Hacı Tuğrul BURAN GAZİANTEP Islahiye 75. İlkokulu Öğretmen
282 Selma KARA ŞEN GAZİANTEP Islahiye 75. İlkokulu Öğretmen
283 Nazik SABAH YILDIZ GAZİANTEP Islahiye 75. İlkokulu Öğretmen
284 Ahmet NACAR GAZİANTEP Islahiye 75. Ortaokulu Öğretmen
285 Murat SUNGUR GAZİANTEP Islahiye Karacaoğlan İlkokulu Müdür Yardımcısı
286 Bayram Murat KURŞUN GAZİANTEP Islahiye Karacaoğlan İlkokulu Müdür
287 Ahmet DAĞASLAN GAZİANTEP Islahiye Atatürk İlkokulu Müdür
288 Yusuf ALÇIK GAZİANTEP Yavuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
289 Abdurrahim ANUŞTEKİN GAZİANTEP Yavuzeli Bakırca İlköğretim Okulu Müdür
290 Ömer MERCAN GAZİANTEP Yavuzeli Süleymanobası İlköğretim Okulu Müdür
291 Salih BOZAT GAZİANTEP Yavuzeli Hacı Sait Korkmaz İlköğretim Okulu Müdür
292 Selim BAŞ GİRESUN Alucra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
293 Köksal CÜRE GİRESUN Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
294 Şeref KILIÇ GİRESUN Espiye Cibril Ortaokulu Müdür
295 Mehmet OK GİRESUN Espiye Güzelyurt Ortaokulu Müdür
296 Tahsin BAYRAM GİRESUN Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdür V.
297 Ahmet YILDIRIM ISPARTA İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
298 Yüksel ALTUNTAŞ ISPARTA Merkez Şehit Ali İlsan Kalkmaz Anadolu Lisesi Öğretmen
299 Zekeriya MERCAN MERSİN Gülnar Anadolu Lisesi Müdür
300 Mehmet Akif GÜVENÇ MERSİN Mezitli Tepeköy İlkokulu Müdür
301 Mustafa KARAAYDIN MERSİN Mezitli Fındıkpınarı İlkokulu Müdür
302 Cemalettin TURAN MERSİN Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
303 Musa ERÇINAR MERSİN Silife Taşucu Prof. Dr. Durmuş Tezcan Lisesi Müdür
304 Emin Ali GEZER MERSİN Silifke İmamlı Ortaokulu Müdür
305 Mihris Nihat BÜYÜKTEPE MERSİN Silifke İmamlı Ortaokulu Öğretmen
306 Mucip KINA İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
307 Zekine DAYIOGLU İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
308 Halil ASILSOY İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
309 Şerafettin TURAN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
310 Nedat İLHAN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
311 Mustafa USLU İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
312 Vacip Kemal ALKAN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
313 Erol DEMİR İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı
314 Ali AYDIN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
315 Burhan GÖKSU İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Memur
316 Şinasi EKİNCİ İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
317 Canan TURHAN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
318 Nimet GÜLCÜ İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
319 M.Ali ÇIPLAK İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
320 Mustafa ODUNCU İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
321 Nuriye SARI İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
322 Süleyman ÇAY İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
323 Fatma DEMİR İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
324 Yaşar BOSTANCI İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
325 Serkan ŞENTÜRK İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
326 Fatma OKUTAN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
327 Zemine SUNA İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
328 Burcu VAYISOĞLÜ İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
329 Sultan AYDIN İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
330 Derya KAYA İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
331 Mustafa TABAK İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
332 Çetin GÜMÜŞOĞLU İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Tekniker
333 Ali ÇAKMAK İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Memuru
334 Nurcan ATAER İSTANBUL İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
335 Ahmet TOPUZ İSTANBUL Arnavutköy Bolluca Türk Tekstil Vakfı İlkokulu Müdür
336 Hakan ÇİFTÇİ İSTANBUL Arnavutköy Şeyh Kamil İlkokulu Müdür Başyardımcısı
337 Abdulhalik BAŞ İSTANBUL Ataşehir Sakarya İlkokulu Müdür Yardımcısı
338 Ersin KUDRETOĞLU İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
339 Muhsin METİN İSTANBUL Bağcılar A.Nermin Bilimli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
340 Semra SAKA İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Şef
341 Mehmet GARİP İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
342 Emre ÇAY İSTANBUL Bağcılar Sancaktepe İlköğretim Okulu Öğretmen
343 Mükremin KÖSE İSTANBUL Bağcılar Aşkaleli İbrahim Polat Ortaokulu Öğretmen
344 Emine KULE İSTANBUL Bağcılar Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı
345 Kenan KARATAŞ İSTANBUL Bağcılar İçdaş İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
346 Mehmet MİŞE İSTANBUL Bağcılar Dr.Kemal Naci Ekşi Anadolu Lisesi VHKİ
347 Ünsal EKER İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Öğretmen
348 Kadem ÇALIŞ İSTANBUL Bağcılar A.Nermin Bilimli İlköğretim Okulu Müdür
349 Yalçın YILDIRIM İSTANBUL Bağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür
350 Satılmış KISMET İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
351 Mutlu AYDIN İSTANBUL Bağcılar Dündar Uçar Lisesi Müdür Yardımcısı
352 Süleyman KARAMAN İSTANBUL Bağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı
353 Mehmet YEŞİLKAYA İSTANBUL Bağcılar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
354 Bayram ÇETİN İSTANBUL Bağcılar Vakıflar Ortaokulu Müdür Yardımcısı
355 Kerim BAYRAM İSTANBUL Bağcılar Zeynep Bedıa Kılıçlıoğlu İlköğretim Okulu Öğretmen
356 Bünyamin CAN İSTANBUL Bağcılar İ.T.O. Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı
357 Celal MOĞUL İSTANBUL Bağcılar İsa Yusuf Alptekin İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
358 Kenan AY İSTANBUL Bağcılar Vakıflar Ortaokulu Müdür Yardımcısı
359 Mehmet Fatih KARGI İSTANBUL Bağcılar Şükrü Savaşeri İlkokulu-Ortaokulu Müdür Yardımcısı
360 Altuğ ÇETİN İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Öğretmen
361 Esra ATAR İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Öğretmen
362 Ahmet ÇOBAN İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
363 Veli KORKMAZ İSTANBUL Bağcılar Otocenter Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
364 Hüseyin DANIŞMANOGLU İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Lisesi Müdür Yardımcısı
365 Hediye AYANOĞLU KESKİN İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Lisesi Müdür Yardımcısı
366 Bahri BÜKE İSTANBUL Bağcılar Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
367 Ahmet ÖZTÜRK İSTANBUL Bağcılar Bağcılar İbni Sina Lisesi Öğretmen
368 Selim ÇİMEN İSTANBUL Bağcılar Yavuz Selim İlkokulu Müdür Yardımcısı
369 Erol TURAN İSTANBUL Bağcılar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
370 Nuray EKİZ İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Memur
371 Ersin K IRCAN İSTANBUL Bağcılar Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı
372 Hikmet GÜNDÜZ İSTANBUL Bağcılar Kocayusuf İlköğretim Okulu Müdür
373 İsmail ASLAN İSTANBUL Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
374 Mehmet YURDAKUL İSTANBUL Bağcılar Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu/Ortaokulu Müdür Yardımcısı
375 Dicle ÇOLAK İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Lisesi Öğretmen
376 İsmail KICIR İSTANBUL Bağcılar Yavuz Selim İlkokulu Müdür Yardımcısı
377 Özkan BOYACI İSTANBUL Bağcılar Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
378 Nermin AKHANIM İSTANBUL Bağcılar Malazgirt İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
379 Muhammet Fatih AYDEMİR İSTANBUL Bağcılar İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Müdür Yardımcısı
380 Sibel YÖRÜKEN İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Öğretmen
381 İsmail ÇOLAK İSTANBUL Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
382 Demir Sani TUNÇ İSTANBUL Bağcılar Otocenter Ticaret Meslek Lisesi Müdür
383 İlhami ASLAN İSTANBUL Bağcılar Otocenter Ticaret Meslek Lisesi Öğretmen
384 Zafer KESKİN İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Lisesi Öğretmen
385 Mehmet KOÇ İSTANBUL Bağcılar Bağcılar İlkokulu/Ortaokulu Müdür Yardımcısı
386 Selami KILIÇARSLAN İSTANBUL Bağcılar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı
387 Selaattin CEYLAN İSTANBUL Bağcılar Kurtdereli Mehmet İlkokulu Müdür
388 Halil YÜKSEK İSTANBUL Bağcılar İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Öğretmen
389 İsa AKHAN İSTANBUL Bağcılar İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Müdür Başyardımcısı
390 Ümit GÜRBÜZ İSTANBUL Bağcılar Vakıflar Ortaokulu Müdür Yardımcısı
391 Recep AKKOÇ İSTANBUL Bağcılar Vakıflar Ortaokulu Müdür Yardımcısı
392 Abdulgani AY İSTANBUL Bağcılar İstoç İlköğretim Okulu Öğretmen
393 Süleyman ÖZTÜRK İSTANBUL Bağcılar Tiryaki Hasan Paşa İlköğretim Okulu Öğretmen
394 Tamer GÜRBÜZ İSTANBUL Bağcılar Orhan Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür
395 Çetin SUAL İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi Öğretmen
396 Mehmet KARA İSTANBUL Bağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu Müdür Başyardımcısı
397 Serkan AYDENİZ İSTANBUL Bağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu Müdür Yardımcısı
398 Gönül ARSLAN İSTANBUL Bağcılar Yeşilbağ Adnan Ötügen Ortaokulu Müdür Yardımcısı
399 Rahmi GÜNBELDEK İSTANBUL Bağcılar Bağcılar Kirazlı İlkokulu Müdür Yardımcısı
400 Metin DEMİR İSTANBUL Bağcılar Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı
401 Yahya KARAHAN İSTANBUL Bağcılar Bağcılar İlkokulu/Ortaokulu Müdür Yardımcısı
402 Uğur IŞIK İSTANBUL Bağcılar İbni Sina Lisesi Öğretmen
403 Mine ÖĞENÇ İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Şef
404 Hasan Hüseyin YILDIRIM İSTANBUL Bağcılar Ahi Evren Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür V.
405 Nebiye YAŞAR İSTANBUL Bağcılar Kadir Kuş İmam Hatip Ortaokulu Öğretmen
406 Metin KURNAZ İSTANBUL Bağcılar Atatürk İlkokulu-Ortaokulu Öğretmen
407 Mustafa KOŞAR İSTANBUL Bağcılar İlçe Milli eğitim Müdürlüğü Memur
408 İrfan KILIÇTAŞ İSTANBUL Bağcılar Vakıflar Ortaokulu Müdür
409 Yunus OZAN İSTANBUL Bağcılar Yavuz Selim İlkokulu Mtid.Yardımcısı.
410 Serap TÜRKER İSTANBUL Bağcılar Hikmet Nazif Kurşunoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
411 Halil ÇETİNKAYA İSTANBUL Bağcılar Ragıp Akın İlkokulu Müdür
412 Fatma KIRCAN İSTANBUL Bağcılar Fatih İlkokulu Müdür Başyardımcısı
413 Seyfettin KUYUMCU İSTANBUL Bağcılar Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Müdür
414 Hamdullah YAZICI İSTANBUL Bağcılar Üsküp İlkokulu Müdür
415 Abdi ERDOĞAN İSTANBUL Bahçelievler Prof.Dr.Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Müdür
416 Mekke KOCAMAN İSTANBUL Bahçelievler Abıdın Pak Oğretmenevı ve Aksam Sanat Okulu Müdür
417 Emin ÇIKRIKÇI İSTANBUL Bahçelievler Şair Zihni Ortaokulu Müdür Yardımcısı
418 Şükrü DİKİCİ İSTANBUL Bahçelievler Ayazma Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen
419 Mustafa TEKİN İSTANBUL Bahçelievler Füsun Yönder Anadolu Lisesi Öğretmen
420 Berkay ERDER İSTANBUL Bahçelievler Aydın Doğan Ticaret Meslek Lisesi Öğretmen
421 Muhammet Bilgehan ATALAY İSTANBUL Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulu Öğretmen
422 Yener YILDIRIM İSTANBUL Bakirköy Bakırköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü
423 Recep ERYILMAZ İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
424 Serpil ÇAKMAK İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
425 Dursun GÜRLEK İSTANBUL Beşiktaş Beşiktaş Erhan Gedikpaşa Çok Programlı Lisesi Müdür
426 Ayşegül GÖKMENER İSTANBUL Beşiktaş Gülen Üstünel Anaokulu Müdür
427 Erol AKBULUT İSTANBUL Beşiktaş Tevfık Fikret İlkokulu Müdür
428 Möhlettin ÇOLAK İSTANBUL Beşiktaş Levent Natuk Birkan Halk Eğtim Merkezi Müdür Yardımcısı
429 Ertan DEMİRTAŞ İSTANBUL Beşiktaş Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı
430 Abbas GÜNEY İSTANBUL Beşiktaş Şair Behçet Kemal Çağlar İlkokulu Müdür
431 Süleyman YILDIZ İSTANBUL Beşiktaş Lütfı Banat İlkokulu Müdür
432 Mustafa KARAER İSTANBUL Beşiktaş Beşiktaş Anadolu Lisesi Müdür
433 Mehmet ÖNCEL İSTANBUL Beşiktaş Rahmi Kirişçioğlu İlkokulu Müdür
434 Talat GÜNDAY İSTANBUL Beşiktaş lOO.Yıl Mustafa Kemal İlkokulu/Ortaokulu Müdür
435 Fisun KAPLAN İSTANBUL Beşiktaş Rüştü Akın Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Başyardımcısı
436 Gülten YAZICI İSTANBUL Beşiktaş Yıldız Erten Anaokulu Müdür
437 Asuman ÖZTÜRK İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
438 Kenan SÜRBAHAN İSTANBUL Beşiktaş Amavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi Müdür
439 Derya ÖZTEKİN İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
440 Necmiye YILMAZ İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
441 Meliha BOYACI İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
442 Birol HAZIRBAŞ İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
443 Mustafa ÖZTÜRK İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni
444 Zeynel GÖZEL İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
445 Kenan ALKAÇ İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
446 Şükran KARADEMİR İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
447 İlhan TAŞKAYA İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Teknisyen
448 Samettin IŞIK İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
449 Kadime ERCAN İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
450 Niyazi SIRMA İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
451 İsmet GÜN İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
452 Göksel KILIÇ İSTANBUL Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
453 Filiz BARAN İSTANBUL Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
454 Erol KÖMÜR İSTANBUL Beylikdüzü Yaşar Acar Fen Lisesi Öğretmen
455 Ali Rıza ULUCAN İSTANBUL Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
456 İsa BAHAT İSTANBUL Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
457 İbrahim POLATER İSTANBUL Beylikdüzü Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
458 Banu Selçuk ALAKEL İSTANBUL Beylikdüzü Gürpınar Azime Yılmaz Ortaokulu Müdür Yardımcısı
459 Güven BOZKURT İSTANBUL Beylikdüzü Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
460 Öztürk ÇETİN İSTANBUL Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
461 Yılmaz YILDIRIM İSTANBUL Beyoğlu İstiklal İlkokulu Müdür
462 Yılmaz İPEK İSTANBUL Beyoğlu Hüviyet Bekir İlkokulu Müdür
463 Şener ATAY İSTANBUL Çatalca Ferhatpaşa İlkokulu Öğretmen
464 Sıtkı VERİM İSTANBUL Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
465 Yusuf HAYRİ İSTANBUL Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
466 Bahri OTKEN İSTANBUL Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
467 Bayram ERCAN İSTANBUL Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
468 Feyzullah SERT İSTANBUL Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
469 Mustafa UZUN İSTANBUL Esenler Esenler Ressam Şevket Dağ İlkokulu Müdür Yardımcısı
470 Nihat YEŞİLYURT İSTANBUL Esenler Engin Can Güre Ortaokulu Müdür V.
471 Mustafa EROĞLU İSTANBUL Esenler 125.Yıl İlkokulu Müdür Yardımcısı
472 Yusuf ERGÜLCÜ İSTANBUL Esenler 125. Yıl Ortaokulu Öğretmen
473 Cem Mesut TUNÇERİZ İSTANBUL Esenler 125.Yıl İlkokulu Müdür
474 İmdat ÇIRAK İSTANBUL Esenler 125.Yıl İlkokulu Müdür Başyardımcısı
475 Cemil SARICI İSTANBUL Esenler Esenler Andolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı
476 Selahattin Dal İSTANBUL Esenler Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
477 Nurettin ESİRKİŞ İSTANBUL Esenler Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
478 İdris EROĞLU İSTANBUL Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi Öğretmen
479 Cengiz OFLUOĞLU İSTANBUL Esenler Atışalanı Anadolu Lisesi Müdür
480 Nuh ELDEN İSTANBUL Esenler Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı
481 Ergün AKŞAHİN İSTANBUL Esenler Atışalanı İsmetpaşa İlkokulu Müdür
482 Özgün ÇOBAN İSTANBUL Esenler Amiral Vehbi Zıya Dümer Anadolu Lisesi Öğretmen
483 Can KURT İSTANBUL Esenler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
484 Haşim ALBAYRAK İSTANBUL Esenler Dr. İhami Faydagör Ortaokulu Müdür
485 Kadir ADIYAMAN İSTANBUL Esenler Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Müdür Yardımcısı
486 Orhan AYYILDIZ İSTANBUL Esenyurt Yusuf Akdaş İlkokulu Müdür Yardımcısı
487 Erdinç KAYA İSTANBUL Esenyurt Esenyurt Örnek Ortaokulu Müdür Yardımcısı
488 Tamer TURAN İSTANBUL Esenyurt Şerife Bacı Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
489 Serkan GÜR İSTANBUL Eyüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
490 Şevde Amine ŞAŞKIN İSTANBUL Eyüp Üçşehitler Ortaokulu Öğretmen
491 Sadettin ŞİMŞEK İSTANBUL Eyüp Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen
492 Nurşen Demirkaya AYGÜN İSTANBUL Eyüp Haydar Arçelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
493 Cafer Selim ÖZDEMİR İSTANBUL Eyüp Eyüp Tantavi Ortaokulu Müdür Yardımcısı
494 Murad KARASOY İSTANBUL Fatih Semiha Ayverdi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı
495 Münire ACAR İSTANBUL Gaziosmanpaşa Küçükköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
496 Şeref KOÇ İSTANBUL Gaziosmanpaşa Küçükköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür V.
497 Sertan UZUN İSTANBUL Gaziosmanpaşa Dobruca İlkokulu Müdür Yardımcısı
498 Sündüz YORGANCILAR İSTANBUL Gaziosmanpaşa Preveze İlkokulu Öğretmen
499 Murat BAYRAKTAR İSTANBUL Kadıköy Dosteller İşitme Engelli Erken Çocukluk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
500 Burak ŞAHİN İSTANBUL Kadıköy Mehmet Beyazıt Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Öğretmen
501 Seher Özlem BAŞTOPÇU İSTANBUL Kadıköy Semiha Şakir İlkokulu Müdür
502 Ömer ATİLLA İSTANBUL Kadıköy Mustafa Mihriban Boysan İlkokulu Müdür Yardımcısı
503 Pınar KIRDÖK İSTANBUL Kadıköy Göztepe Halil Türkkan Ortaokulu Müdür
504 Serdar BOMBACI İSTANBUL Kadıköy Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Öğretmen
505 Murat AYKOL İSTANBUL Kadıköy Nurettin Teksan Ortaokulu Müdür
506 Fahri ÜŞEK İSTANBUL Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
507 Tahsin NALBANT İSTANBUL Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
508 Zakin KELEŞ İSTANBUL Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
509 Mustafa İÇLİ İSTANBUL Maltepe Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu Öğretmen
510 Selami ÇİÇEK İSTANBUL Maltepe Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
511 Olcay KÖKER İSTANBUL Maltepe Orhangazi Lisesi Öğretmen
512 Ahmet CANDEMİR İSTANBUL Maltepe Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
513 Celal Yılmaz GÜLTEKİN İSTANBUL Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
514 Selim CİHANOĞLÜ İSTANBUL Sarıyer Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı
515 İsmail ÇELİK İSTANBUL Sarıyer Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür
516 Mecit BAYAR İSTANBUL Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
517 Yılmaz KAYA İSTANBUL Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
518 Ahmet Murat COŞKUN İSTANBUL Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
519 Cemal DOLDURUR İSTANBUL Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
520 Fatma BAYAR İSTANBUL Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
521 Alpay YAVUZ İSTANBUL Silivri Kavaklı İlkokulu Müdür
522 Barbaros DOĞAN İSTANBUL Silivri Silivri Ortaokulu Müdür V.
523 Musa KALAY İSTANBUL Silivri Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
524 Mutlu KILIÇ İSTANBUL Silivri Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür
525 Nesrin CAMBAZOĞLU İSTANBUL Silivri Erguvan Anaokulu Müdür
526 Seyfettin AYDIN İSTANBUL Silivri Silivri Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür
527 Yusuf GÜVEN İSTANBUL Silivri Nurullah Baldöktü İlkokulu Müdür V.
528 Ömür Yaşar KÖSE İSTANBUL Silivri Selimpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı
529 Emel AVCI İSTANBUL Silivri Nurullah Baldöktü İlkokulu Öğretmen
530 İsmail TUNA İSTANBUL Silivri Lions Leo Dernekleri Esen Ibak Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğretmen
531 Orhan KUŞ İSTANBUL Silivri Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
532 Abdurrahman ÖZTÜRKOĞLU İSTANBUL Silivri Şerife Baldöktü Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
533 Figen KAHRİMAN İSTANBUL Silivri Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
534 Fadime Selcen KOLAY İSTANBUL Silivri Prof.Dr.Besim Üstünel Anaokulu Öğretmen
535 Nuriye DOĞAN İSTANBUL Silivri Prof.Dr.Besim Üstünel Anaokulu Müdür
536 İlhan KUŞCAN İSTANBUL Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
537 Gülçin DURAN İSTANBUL Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
538 Talat AT AY İSTANBUL Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
539 Volkan DEMİR İSTANBUL Ümraniye Emine Koçulu Ortaokulu Öğretmen
540 Şehzade MERT İSTANBUL Üsküdar Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü Müdür
541 Yakup HAYIRLIOĞLU İSTANBUL Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
542 Mustafa EĞCİ İSTANBUL Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
543 Mete ALTIOK İSTANBUL Zeytinburnu Zeytinbumu 100.Yıl Ticaret Meslek Lisesi Müdür
544 Nejmi KAŞKAYA İSTANBUL Zeytinburnu Celalettin Gözüsulu İlkokulu Müdür
545 Suna TARHAN İSTANBUL Zeytinburnu Atatürk İlkokulu Müdür
546 Ünal YALÇIN İSTANBUL Zeytinburnu Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu Müdür
547 Kadir Halil UÇAR İSTANBUL Zeytinburnu Kazım Özalp İlkokulu Müdür
548 Mehmet Ali AKÇAY İSTANBUL Zeytinburnu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdür
549 Murat TIĞLI İSTANBUL Zeytinburnu Gazipaşa İlkokulu Müdür Yardımcısı
550 Rıdvan CENK İSTANBUL Zeytinburnu Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmen
551 Mehmet Sena HASANOĞLU İSTANBUL Zeytinburnu Atatürk İlkokulu Öğretmen
552 Salih KAYIK İSTANBUL Zeytinburnu Abdulhak Hamit Ortaokulu Öğretmen
553 Cengiz BAHÇACIOĞLU KASTAMONU İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
554 Engin KARAKETHÜDAOĞLU KASTAMONU Prof.Dr. Saime İnal Savi Anadolu Lisesi Öğretmen
555 Ahmet ŞİRİN KASTAMONU Araç İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı
556 Reşat ASRAK KASTAMONU Pınarbaşı Şh. Ramazan Akkaya YİBO Müdür
557 Hüseyin ATMACA KASTAMONU Tosya Namık Kemal Ortaokulu Öğretmen
558 Utkan GÜZEL KASTAMONU Tosya Dumlupınar İlkokulu Öğretmen
559 Ömer Faruk BULUT KAYSERİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü VHKİ
560 Bülent BEKTAŞ KAYSERİ İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmetli
561 Musa Yücel ÇOŞKUN KAYSERİ Melikgazi Özkar Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Öğretmen
562 Ahmet ERDOĞAN KONYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
563 Ahmet ARMUTOĞLU KONYA Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
564 Basrı DOĞANAY KONYA Sarayönü Halıcı Cumhuriyet İlkokulu Müdür
565 Tahir USLU KONYA Ereğli Kazım Karabekir İlkokulu Müdür Yardımcısı
566 Hasan KARA KONYA Ereğli Kazım Demirel Sevgi Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğretmen
567 Süleyman YAMAN KONYA Ereğli Şehit mustafa Yurter Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmen
568 Mesut KOCABAŞ KONYA Emirgazi Emrulgazi Ortaokulu Öğretmen
569 Halil BEKTAŞ KONYA Selçuklu Şükriye Onsun İlkokulu Öğretmen
570 Halil İbrahim KOÇAK KONYA Ereğli Atatürk Anadolu lisesi Memur
571 Halil ERTAŞ KÜTAHYA İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
572 Fatih BOZYİĞİT KÜTAHYA Merkez Fatih Ortaokulu Öğretmen
573 Mehmet ŞİRİKÇİ KÜTAHYA Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
574 Dursun GÜLSEREN KÜTAHYA Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
575 Mehmet Kemal GÜNDÜZ KÜTAHYA Simav Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
576 Zeki OĞUR KÜTAHYA Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen
577 Halil AKTAY KÜTAHYA Simav İmam Hatip Ortaokulu Müdür
578 Hüseyin KAYGUSUZ KÜTAHYA Simav 19 Mayıs Ortaokulu Müdür
579 Hamza KARA KÜTAHYA Simav Fen Lisesi Müdür
580 Eray ADIGÜZEL KÜTAHYA Simav Gülizar Eren İlkokulu Müdür
581 Serdal ŞİMŞEK KÜTAHYA Simav Çitgöl Ortaokulu Müdür
582 Yaşar ZENGİN KÜTAHYA Simav Kestel İlkokulu Müdür
583 Mehmet Sıddık KAYA MARDİN Kızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen
584 Abdullah TAŞPINAR NİĞDE Merkez Fatih Ortaokulu Öğretmen
585 Mehmet ULUSOY NİĞDE Çamardı İlçe Milli Eğitim Müdürü İlçe Milli Eğitim Müdürü
586 Hacı DÜNDAR NİĞDE Çamardı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü
587 Orhan ÇETİN NİĞDE Çamardı Mehmet Akif Ersoy YİBO Müdür
588 Nurgül ÇETİN NİĞDE Çamardı Mehmet Akif Ersoy YİBO Müdür Yardımcısı
589 Gökhan MELİKOĞLU ORDU Merkez Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
590 Zeki ÖZKAN ORDU Ulubey Halk Eğitim Merkezi Müdür
591 Mustafa ÖZTÜRK ORDU Ulubey İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü
592 Cemalettin TÜRK ORDU Kabadüz Halk Eğitim Merkezi Müdür
593 Murat ÖZTÜRK ORDU Ulubey Anadolu Lisesi Müdür
594 Hakan AKSOY ORDU Ulubey Durak Cemal Yıldızer İlk/Ortk Müdür
595 Murat PARLAK ORDU İkizce Ortaokulu Müdür Yardımcısı
596 Tuğba KONTAŞ ORDU İkizce Kurtluca İlkokulu Öğretmen
597 Mehmet AZAKLI ORDU İkizce Lisesi Müdür
598 Veysel CENGİZ ORDU Fatsa Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdür
599 İbrahim ÇOBAN ORDU Fatsa Aslancami Ortaokulu Müdür
600 Ahmet Gürsel AVCI ORDU Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
601 Şengül DENİZ ORDU Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şef
602 İsa ÜNEL ORDU Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdür
603 Rıza ÇELİK ORDU Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Öğretmen
604 Murat ÇİLESİZ ORDU İkizce Şenbolluk Ortaokulu Müdür
605 Vahit DURAN ORDU Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür
606 İbrahim TATLIGÜL ORDU Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür
607 Fatma BEKDEMİR ORDU İkizce Şenbolluk İlkokulu Öğretmen
608 Mehmet Emin AKKURT SİNOP İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Milli Eğitim Müdürü
609 Süleyman GÜMÜŞ SİNOP Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
610 Kenan KÖYLÜ SİNOP Durağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür
611 Ayşe KESKİN SİNOP Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Müdür
612 Hasan KAYA SİNOP Gerze Atatürk Ortaokulu Müdür
613 Metin ÇALMAZ SİNOP Gerze Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
614 Ahmet ARAR SİNOP Gerze Lisesi Müdür
615 Murat BALCIOĞLU SİNOP Gerze Ş. N. Saraç Anadolu Lisesi Müdür
616 Nazım AKSU SİNOP Gerze Halk Eğitim Merkezi Müdür
617 Abdullah TAŞTAN TOKAT Merkez Bilim ve Sanat Merkezi Müdür
618 Eyüp DOĞAN TOKAT Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
619 Nuri YILDIZ TOKAT Almus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü
620 Lütvü YALÇIN TOKAT Artova Anadolu Lisesi Müdür
621 Eyüp SEVER TOKAT Artova Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür Yardımcısı
622 Cafer AKGÜN TOKAT Niksar Ayles Nadide Başar Yatılı Bölge Ortaokulu Müdür
623 Ayhan YILDIZ TOKAT Zile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
624 Serkan KAZAN TOKAT Zile Ticaret Meslek Lisesi Müdür
625 Dursun BEK TOKAT Zile Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı
626 Fethi SAYIŞ TOKAT Zile Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı
627 Metin PORSUK TOKAT Zile Mesleki Eğitim Merkezi Öğretmen
628 Kenan ARSLAN TRABZON Akçaabat Söğütlü Anaokulu Müdür
629 Alaattin DURNA TRABZON Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür
630 Adnan YILDIZ TRABZON Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Müdür
631 Mustafa SARI TRABZON Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesi Müdür
632 Mehmet BAYRAM TRABZON Akçaabat Derecik Lisesi Müdür
633 Ömer Faruk ÇAKMAK TRABZON Akçaabat Yıldızlı TOKİ İlkokulu Müdür Yardımcısı
634 Cemal Zihni ERENEL TRABZON Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen
635 Süleyman GERİGELMEZ TRABZON Akçaabat Yıldızlı TOKİ Ortaokulu Öğretmen
636 Mehmet AYDEMİR TRABZON Hayrat Taflanıcık Fazlı Rıza Zengin Ortaokulu Müdür
637 Ömer DAĞ VAN Erciş Alaattin Sucular İlkokulu Müdür
638 Murat SAĞLAM VAN Çaldıran Yavuz Selim İlkokulu Müdür Yardımcısı
639 Murat KORKMAZ VAN Çaldıran İncealan İlkokulu Müdür Yardımcısı
640 Ruhi KAVAKLI VAN Muradiye İmam Hatip Lisesi Müdür
641 Harun GÜNDÜZ VAN Muradiye Kız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür
642 Hüseyin UYSAL ZONGULDAK Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
643 Salih DİRİCAN ZONGULDAK Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
644 Bahattin DUMAN ZONGULDAK Alaplı İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yardımcısı
645 Erdal YILMAZ ZONGULDAK Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdür
646 Çiğdem Serenli CANİAZ ZONGULDAK Alaplı Kasımlı İlkokulu Öğretmen
647 Dilek ERTEKİN ZONGULDAK Alaplı Kasımlı İlkokulu Öğretmen
648 Şennur TAŞKIN ZONGULDAK Alaplı Kasımlı İlkokulu Öğretmen
649 Üçler SARI KAYA ZONGULDAK Ereğli Ormanlı Ortaokulu Müdür
650 Hasan ÇEVİK ZONGULDAK Ereğli Ormanlı İlkokulu Müdür Yardımcısı V.
651 İsmail KOŞAN KIRIKKALE İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl MEM Müdür Yardımcısı
652 İlyas CAN KIRIKKALE İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü
653 Dursun SARAY KIRIKKALE Merkez Mehmet Varlıoğlu Ortaokulu Müdür
654 Fekret ÇETİNKAYA KIRIKKALE Merkez Leyla İsa Aktuğ Ortaokulu Müdür
655 Murat ÜNLÜ KIRIKKALE Merkez Yüzüncü Yıl İlkokulu Müdür
656 Semra BAHADIR KIRIKKALE Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür
657 Nusret KILIÇ KIRIKKALE Keskin Doğan Gürbüztürk Anadolu Lisesi Müdür
658 Recai ATUÇURAN KIRIKKALE Yahşihan TOKİ Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu Öğretmen
659 Şerif BALCAN ŞIRNAK Cizre Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı
660 Ömer ZEREN ŞIRNAK Cizre Fen Lisesi Müdür Yardımcısı
661 Mehmet AKTUĞ ŞIRNAK Güçlükonak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdür V.
662 M. Şirin ASLAN ŞIRNAK Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdür V.
663 Volkan MUTLU ŞIRNAK Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdür V.
664 Sait UYSAL ŞIRNAK Silopi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Müdür V.
665 Bilal AKSOY ŞIRNAK Silopi M. Akif Ersoy Ortaokulu Öğretmen
 
\"Memurlar.Net
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber