Öğretmen Diyarı

MEB Müsteşarı Bu Akşam 24 TV\'de Soruları Yanıtlayacak
Milli Eğitim Bakanlığı müsteşarı Yusuf Tekin bugün akşam saat 21:00'da Kanal 24 ekranlarında eğitim gündemine dair Murat Çelik ve Bekir Gür ile konuşak.

 

  Yusuf Tekin bugün twitter adresinden duyurduğu açıklamda "Günaydın arkadaşlar, yeni eğitim-öğretim dönemine ilişkin hazırlıklarımız sürüyor. Özür grubu işlemleri biter bitmez, yeni atamalar için başvuru alan kontenjanlarını ilan edeceğiz. Bu konu da dahil olmak üzere bütün merak edilen konuları bu akşam Kanal 24'te bu akşam saat 21.00 de Açık Görüş programında Murat Çelik ve Bekir Gür ile konuşacağız. İlgili arkadaşları bekleriz" ifadelerini kullandı.

 


  Bu açıklamadanda anlaşılacağı üzere sayın müsteşarın öğretmen atamalarıyla ilgili açıklamaları olacağını ve diğer merak edilen konular hakkında açıklamalarda bulanacaktır.Bizde Mebpersonel.Com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızın Sayın Yusuf Tekin'e iletmek istediği soruları müsteşar beye iletmeye çalışacağız.Siz değerli okuyucularımızda sormak istediğiniz soruları yorumlar kısımından iletin ve bizlerde Mebpersonel.Com ekibi olarak en çok yorum getiren konuda sormak istediklerinizi Sayın Yusuf Tekin'e iletmeye çalışalım

Aynı zamanda siz değerli okuyucularımızın sorularını program konuk ve modoretörüne iletmeniz için adresleri şu şekilde;

- Bekir Gür(akademisyen konuk)
 : https://twitter.com/bekirgur

-Murat Çelik (Modoratör):
https://twitter.com/mrtcckk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
dilek ocak 2 yıl önce

özür grubu atamalarında aile kavramı yaşanan mağduriyetlerden dolayı çok büyük zararlar görmektedir. yaşanan problemleri aza indirgemek için il emri uygulaması geri gelecek mi?