Öğretmen Diyarı

MEB - Mal Bildirim Beyannameleri - RESMİ YAZI

Kamu görevlileri mal beyanında nelere dikkat etmeli? Mal Bildirimi Ne Zaman? Mal Bildirim Formu ve Mal Bildirimi hakkında Tüm Merak Edilenler

İLİMİZE BAĞLI TÜM İLÇE, OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİNE

 

İlgi:    Mal Bildiriminde Bulunulması Hakkında Yönetmelik

          Mal Bildiriminde Bulunulması Hakkında Yönetmeliğin, 11. maddesi gereğince, işçi niteliği taşımayan Kamu görevlileri, görevlerine devam ettikleri sürelere rastlayan, sonu (0) ve (5) ile biten yıların en geç şubat ayı sonuna kadar bildirimlerini yenilemek zorundadırlar.

          Buna göre; ilimizde kadrolu olarak görev yapan tüm personelin, (sürekli işçi ve 4/C kapsamında görev yapan personeller hariç) 01/01/2015 tarihinden itibaren, "Mal Bildirimi Formu"nu el yazısı ile okunaklı bir şekilde tek nüsha ve bütünlük arz edecek şekilde önlü-arkalı olarak doldurur ve tarih belirtilmek suretiyle, en geç 28/02/2015 tarihine kadar imzalar ve kadrolarının bulunduğu okul müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmekte olup, okul Müdürlüğünce de aynı gün içeresinde MEBBİS kayıtlarına işlenerek en geç 01/03/2015 tarihine kadar kapalı zarf içerisinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümüne (Özlük Bölümü) elden teslim edilmesini önemle rica ederim.

 

Not: Mal bildirim formunu indirmek için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

 

 
kamuajans.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol