Öğretmen Diyarı

MEB'den İmam Hatip Okullarına Anket Çalışması
 MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün 30 Mayıs-17 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacak olan anket çalışması açıklaması:
İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığı tarafından “Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Sosyo-Kültürel ve Eğitim Beklentilerinin Değerlendirilmesi”, “Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin Başarılarındaki Etkenlerin Değerlendirilmesi”, “Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin İlgi Duyduğu Derslerin Değerlendirilmesi” adlı anketler uygulanacaktır.

Araştırmada kullanılacak olan veri toplama araçları anketmeb.gov.tr bağlantı adresinde 30 Mayıs-17 Haziran 2016 tarihleri arasında erişime açılacaktır.

Söz konusu çalışmada okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerimizin görüşleri Bakanlığımız politikalarının belirlenmesinde ve geliştirilmesi sürecinde önem arz etmektedir. Bu nedenle veri toplama araçlarının ilinizdeki imam hatip ortaokulları ve Anadolu imam hatip liselerinde görev yapan okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenim gören öğrencilere 17 Haziran 2016 tarihi mesai bitimine kadar Ek-l'de bulunan anket uygulama yönergesi doğrultusunda uygulanmasını rica ederim.

Yusuf AKBAŞ

Bakan a. Daire Başkanı

27052016-05904336_sayfa_1-(copy).jpg27052016-05904336_sayfa_2-(copy).jpg
Kaynak: www.turkiyeegitim.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim