Öğretmen Diyarı

MEB, Bu Tehlikeli Anlaşmayı İptal Etmelidir !

Dünyanın zeki ve başarılı çocuklarını Siyonizm’e hizmetçi yapmak maksadıyla kurulan Young Guru Academy (YGA) ile protokol imzalayan Milli Eğitim Bakanlığı, başarılı çocuklarımızın kirli güçlerin kucağına itilmesine göz yumuyor.

Kim bu young guru academy?

 

Dünya Siyonizm’inin etkin kurum ve isimlerinin destekledikleri ve bu desteklerini de aleni bir şekilde yaptıkları Young Guru Academy (YGA), dünya genelindeki zeki ve başarılı çocukları henüz daha ilkokul sıralarında tespit edip yetiştirmesiyle biliniyor. Coca Cola, Microsoft, IBM, İntel, Nestle, Pepsico, SoftTech ve Google bu akademinin en büyük destekçisi. Türkiye’de YGA Uluslararası Liderlik Okulu ismi ile görev yapan yapı, kendi web sitesinde ise faaliyet alanını şöyle tanımıyor; “YGA, çokuluslu firmaların dünya başkanlarının, yönetim kurulu üyelerinin, bilim adamı, sanatçı ve akademisyenlerin sorumlu lider olma yolunda tecrübelerini katılımcılarla paylaştığı yoğun bir eğitim programıdır. Liderlik Okulunu üstün başarıyla tamamlayanlar; New York, Washington ve Research Triangle’da gerçekleştirilen 2 haftalık YGA Amerika Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanır.”

 

Young Guru Academy (YGA) Türkiye şubesi olarak YGA Uluslararası Liderlik Okulu kendi web sitelerinde faaliyet amaç ve alanları ile alakalı geniş bilgi veriyor. YGA, sponsorlarının desteği ile; “Dünyayı değiştireceğine inanacak kadar idealist, hayalinin önündeki engelleri görecek kadar da gerçekçi, engelleri kaldırmayı deneyecek kadar cesur ve sıradışı hayal ortakları ile çalışabilecek kadar da uyumlu” isimleri arıyor.

 

Çocuklarımızı Siyonizm Destekçilerine Teslim Etmeyin

 

YGA’NIN hayaline ortak olacak zihni berrak, kalbi yumuşak, elleri hızlı hayal ortaklarını aradıklarını ilan eden ve Dünya Siyonizmi’nin desteklediği bu kurum ile protokol imzalayan Milli Eğitim Bakanlığı’nın tavrı sorgulanıyor. “Dindar nesil” yetiştirme endişesi ile hareket ettiklerini duyuran yöneticilerin ülkemizde yetişen zeki çocukları küresel güçlerin eline teslim etme anlaşması şaşkınlıkla karşılandı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı, küresel güçlerin tehlikeli kuruluşları ile işbirliği anlaşması imzaladı. Dünyanın zeki ve başarılı çocuklarını Siyonizm’e hizmetçi yapmak maksadıyla kurulan Young Guru Academy (YGA) ile protokol imzalayan Milli Eğitim Bakanlığı, başarılı çocuklarımızı, kirli güçlerin k ucağına itilmesine göz yumuyor.

 

Yusufhan Kardelen

 

Kim bu “Young Guru Academy?”

 

Dünya Siyonizm’inin etkin kurum ve isimlerinin destekledikleri ve bu desteklerini de aleni bir şekilde yaptıkları Young Guru Academy (YGA), dünya genelindeki zeki ve başarılı çocukları henüz daha ilkokul sıralarında tespit edip yetiştirmesi ile biliniyor. Coca Cola, Microsoft, IBM, İntel, Nestle, Pepsico, SoftTech ve Google bu akademinin en büyük destekçisi. Türkiye’de YGA Uluslararası Liderlik Okulu ismi ile görev yapan yapı, kendi web sitesinde ise faaliyet alanını şöyle tanımıyor; “YGA, çokuluslu firmaların dünya başkanlarının, yönetim kurulu üyelerinin, bilim adamı, sanatçı ve akademisyenlerin sorumlu lider olma yolunda tecrübelerini katılımcılarla paylaştığı yoğun bir eğitim programıdır. Liderlik Okulunu üstün başarıyla tamamlayanlar; New York, Washington ve Research Triangle’da gerçekleştirilen 2 haftalık YGA Amerika Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanır.”

 

Coca Cola, Microsoft, IBM, İntel, Nestle, Pepsico, SoftTech ve Google gibi güçlerin sponsor olduğu Young Guru Academy (YGA) Türkiye ayağını, Özyeğin Üniversitesi gibi kuruluşlar idare ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi web sitesinden de duyurulan ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yapılan ortak faaliyetlerin haberleştirildiği protokol, Türkiye İhracatçılar Meclisi, Ekonomi Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Hayal Ortakları Derneği (YGA) ile geleceğin inovasyon liderlerini yetiştirmek imzalanmış. Young Guru Academy (YGA) Türkiye şubesi olarak YGA Uluslararası Liderlik Okulu kendi web sitelerinde açık bir şekilde duyuruluyor.

 

Siyonizme Asker Yetiştiriliyor

 

Dünya Siyonizm’inin etkin kurum ve isimlerinin destekledikleri ve bu desteklerini de aleni bir şekilde yaptıkları Young Guru Academy (YGA), dünya genelindeki zeki ve başarılı çocukları henüz daha ilkokul sıralarında tespit edip yetiştirmesi ile biliniyor. Türkiye’de YGA Uluslararası Liderlik Okulu ismi ile görev yapan yapı, Milli Eğitim Bakanlığı ile de Protokol imzalayarak Milli Eğitim’i karanlık güçlerin kirli emellerine alet ediyor. YGA Uluslararası Liderlik Okulu, kendi web sitesinde ise faaliyet alanını şöyle tanımıyor; “YGA, çokuluslu firmaların dünya başkanlarının, yönetim kurulu üyelerinin, bilim adamı, sanatçı ve akademisyenlerin sorumlu lider olma yolunda tecrübelerini katılımcılarla paylaştığı yoğun bir eğitim programıdır. Liderlik Okulunu üstün başarıyla tamamlayanlar; New York, Washington ve Research Triangle’da gerçekleştirilen 2 haftalık YGA Amerika Liderlik Kampı’na katılma hakkı kazanır.”

 

Kirli İlişkiler

 

Dünyanın dört bir tarafından topladığı zeki gençleri Amerika’da toplayan YGA’nın Türkiye şubesinin programlarına ise Norbert Klein, Conor Pierce, İzzet Garih, Bill Drayton ve Çetin Yüceuluğ gibi isimler katılıyor. YGA Uluslararası Liderlik Okulu’nun Türkiye’deki faaliyetlerini ise Coca Cola, TAV, Microsoft, Turkcell, Yapı Kredi, SoftTech, B/S/H/, Evyap, İş Bankası, IBM, İntel, Nestle, Pepsico, Google, Danone, Özyeğin Üniversitesi, Roche ve Hürriyet Gazetesi gibi kuruluşlar sponsor olarak destekliyor. YGA, sponsorlarının desteği ile; “dünyayı değiştireceğine inanacak kadar idealist, hayalinin önündeki engelleri görecek kadar da gerçekçi, engelleri kaldırmayı deneyecek kadar cesur ve sıradışı hayal ortakları ile çalışabilecek kadar da uyumlu” isimleri arıyır.

 

YGA’nın hayaline ortak olacak zihni berrak, kalbi yumuşak, elleri hızlı hayal ortaklarını aradıklarını ilan eden ve dünya Siyonizm’inin desteklediği bu kurum ile protokol imzalayan Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu tavrı ise sorgulanıyor. “Dindar nesil” yetiştirme endişesi ile hareket ettiklerini ilan eden yöneticilerin ülkemizde yetişen zeki çocukları küresel güçlerin eline teslim etme anlaşması şaşkınlıkla karşılandı

Milli Gazete

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol