Öğretmen Diyarı

LYS Türkiye birincisi oğlu için ‘teşekkür’ ilanı verdi

LYS Türkiye birincisi Ahmet Nihat Emeksiz’in babası Ahmet Emeksiz, oğlunun yetişmesinde ciddi katkısı olan FEM Dershaneleri Erzurum Şubesi’..

LYS Türkiye birincisi Ahmet Nihat Emeksiz’in babası Ahmet Emeksiz, oğlunun yetişmesinde ciddi katkısı olan FEM Dershaneleri Erzurum Şubesi’ne teşekkür için bilboardlara ilan verdi. 


Baba Emeksiz bilboardlara verdiği ilanda; '2015 LYS’de (T.S.P) Türkiye 1.si olan oğlum A.Nihat Emeksiz’in yetişmesinde emeği geçen Erzurum FEM Dershaneleri idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederim.' yazılı metinle teşekkür etti. 


Çocuğunun başarısında dershanenin genel müdüründen hizmetlisine kadar herkesin ciddi emeği bulunduğunu belirten baba Emeksiz, "Onlar, çocuklarımızın başarısı için bir ekip ruhuyla çalışıp, bizim çocukla birlikte ekipte bulunan diğer çocukların başarısı için gece gündüz ter döktü. Sonuçta birincilik bizim çocuğa nasip oldu. Ailecek sevincimizi, duygularımızı bir teşekkür ilanıyla paylaşıp Erzurum halkının bilgisine sunmak istedim. Bir ilandan daha fazlasını hak ettiklerini düşünüyorum. Bu mutluluğu bize yaşatanları bir kere daha can-ı gönülden kutluyorum." dedi. 

 

personelmebhaber.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol