Öğretmen Diyarı

Liseliden Kaymakam\'a mesaj..

Liseliden Kaymakam'a: '1 saattir ayakta bekliyoruz'

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi’nde bir lisede düzenlenen programa katılan kaymakamın cep telefonuna bir öğrenci ’Gardaş ne geç geldin yaa, 1 saattir ayakta bekliyoruz, kaymakamım adamsın’ yazılı kısa mesaj geçti.

Kaymakam cevap verince öğrencinin tutumu bu kez değişti...

Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cinbir, Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa katıldı. İddiaya göre öğrenciler salona bir saat önceden alınarak beklemeye başladı. Kaymakam Cinbir salona geldikten sonra okulun öğrencilerinden Baransel Güleç, cep telefonuna, ’Gardaş ne geç geldin yaa, 1 saattir ayakta bekliyoruz, kaymakamım adamsın’ yazılı kısa mesaj geçti. Kaymakam Cinbir de mesaja karşılık verip, ’Teşekkür ederim, selam ve sevgilerle’ dedi ve program saatinin 13.30 olduğunu belirtip, ’herhalde siz sıraya erkenden dizildiniz’ diye yazdı. Öğrenci Baransel Güleç, Kaymakam Cinbir’in mesaj üzerine ’Öyle oldu ya, önemli değil geldiniz, şereflendirdiniz’ mesajı gönderdi.

Daha sonra Kaymakam Cinbir ile bir araya gelen Baransel Güleç, kaymakamın telefon numarasını okula ziyarete geldiğinde sınıf tahtasına yazdığında aldığını belirterek, "Bu programda mesaj atmak istedim. Kaymakam Şevket Cinbir’i çok seviyorum" dedi.

Kaymakam Şevket Cinbir ise gelen mesaja şaşırdığını ifade ederek, "Öğrencilerimizden gelen her türlü istek ve şikayete hazırız. Öğrencilerimiz her zaman mesaj atabilir" diye konuştu.

milliyet

Anahtar Kelimeler:
liseliden kaymakam a mesaj

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim