Öğretmen Diyarı

Lider Öğretmen' semineri düzenlenecek
Gümüşhane Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GÜN-SEM) il genelindeki öğretmenlere yönelik 'İdeal Öğretmen' konulu seminer düzenleyecek.

Konularında başarılı iki akademisyenin vereceği seminer 13 Mayıs Cumartesi günü Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Çok Amaçlı salonda gerçekleştirilecek.

Yrd.Doç.Dr. Taşkın Kılıç'ın "Lider Öğretmenler", Yrd.Doç.Dr. Emre Aslan'ın "Etkili iletişim teknikleri" konularını anlatacağı ve 14.00-17.00 saatleri arasında sürecek seminer yalnızca öğretmenlerin katılımına açık olarak düzenlenecek.

Beden dili, kişiler arası iletişim, etkili dinleme, etkili konuşma, iletişimin önündeki engeller, lider öğretmen nasıl olunur konularının anlatılacağı ve "Neden idealist bir öğretmen olmalıyız?" sorularına cevap bulunacak seminere katılmak isteyen öğretmenlere katılım belgesi takdim edilecek. Katılmak isteyenlerin Gümüşhane Üniversitesi'nin Ziraat Bankası Gümüşhane şubesi TR21 0001 0002 4659 3907 1950 01 numaralı hesabına 100 TL ücret yatırdıktan sonra 0 530 329 23 22 numaralı telefona isim bilgisi vermesi gerekiyor.


Kaynak: http://www.gumushane.gen.tr/v2/duyuru/gu-de-lider-ogretmen-semineri-duzenlenecek-h18075.html#axzz4gVRKn9lR
Anahtar Kelimeler:
Lider öğretmneöğretmne

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol