Öğretmen Diyarı

KYK Personel Alımı 2016 İçin Sözlü Sınava Katılacaklar Listesi Açıklandı Mı?
  Kredi ve Yurtlar Kurumu bünyesinde istihdam edilecek 1403 personele ilişkin uygulanan sınav sonrası sözlü sınava katılacak olan adayların listesi açıklandı mı?
KYK Personel Alımı 2016 İçin Sözlü Sınava Katılacaklar Listesi Açıklandı Mı? Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından geçtiğimiz günlerde ilan edilen KYK personel alımına ilişkin uygulanan sınavın ardından, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi bugün gece itibariyle açıklanmış olacak. Herhangi bir açıklama gelmez ise, kurumun açıklamayı yapacağı gün olarak yarın tahmin ediliyor.

KYK tarafından yayınlanan ilanı sizlere kpsscafe.com.tr aracılığıyla da zaten duyurmuştuk, sözlü sınava katılacak adaylar açıklandığında da sizlere ulaştırmış olacağız. KYK Personel Alımı 2016, çok sayıda başvuru topladı. Kurum tarafından açılan 1403 kişilik ilana binlerce aday başvuruda bulundu. Çok sayıda başvurunun olduğu ilanda, sözlü sınava katılacakların belirlenmesinin ardından sözlü sınav uygulanarak; ilgili kişilerin belirtilen pozisyonlara yerleştirmeleri gerçekleştirilecek. Kredi ve Yurtlar Kurumu açmış olduğu ilanda 1403 kişi bir çok farklı kategori ve meslek grubunda istihdam edecek.

Talebin yoğun olduğu KYK personel alımı sonuçlarına ilişkin ilk bilgileri de yine kpsscafe.com.tr olarak sizlere ulaştıracağız. KYK Personel alımı 2016 ilanına yapılan başvurular sonrası KYK memur alımı sonuçları kapsamında tam 1403 kişi istihdam edilecek. Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında alınacak olan personellere yönelik alım bilgilerine göz atacak olursak bütün alımların şehirlerde sayılarının oldukça yüksek olduğunu görmek mümkün. Yapılacak olan alımlara ait sözlü sınava katılacak adayların listesi bugün 08 Nisan 2016 öğleden sonrası itibariyle yayınlanacak.

Bizlerde kpsscafe.com.tr olarak ilan yayınlanır yayınlanmaz sizlere ulaştırarak, ilk önce kpsscafe.com.tr takipçilerinin haberdar olmasını sağlayacağız. KYK Personel alımı 2016 kapsamında sınava giren adaylara yönelik sözlü sınava katılacaklar listesinin açıklanmasına dair henüz herhangi bir gelişme yok. Kredi ve Yurtlar Kurumu, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Gün içersinde yapılması beklenen açıklamanın gece saatlerinde veya yarın sabah itibariyle açıklığa kavuşturulması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim