Öğretmen Diyarı

KYK bünyesinde istihdam edilecek personellere yönelik uygulanan sınavın sonuçları açıklandı.
 Sınava binlerce aday katılırken, Türkiye’ nin her yerinden ciddi oranlarda personel alımlarının gerçekleştirileceğini söylemek mümkün. Kredi ve Yurtlar Kurumu(KYK) personel alımı için başvurular tamamlandıktan sonra yoğun bir başvuru süreci yaşandığını sizlere iletmiştik.  Ayrıca KYK’ ya ait iletişim numaralarının da yoğun olarak arandığını biliyoruz. Bizlerde kpsscafe.com.tr ekibi olarak sizlere KYK Personel Alımı 2016’ ya ait bilgilendirmeleri yapmış, sınav sonuçlarının açıklanacağını aktarmıştık.

Yine kpsscafe.com.tr ekibi olarak KYK Personel Alımları 2016 sonuçlarına ilişkin açıklamayı ulaştırıyoruz. KYK Personel Alımı 2016 Sonuçları açıklandı, sınavı başarıyla tamamlayan adaylar sözlü sınava katılacaklar. Sözlü sınavların ardından adayların ilgili kurum bünyelerine yerleştirmeleri yapılacak. Bu yerleştirmelerde tüm Türkiye geneli bir alımın olduğunu daha iyi göreceğiz. Ayrıca sözlü sınav sonrası katılımda bulunan adayların yorumlarını da almak için yine burada olacağız. KYK iletişim numaraları yoğun olarak arandı, adaylar sınav sonuçlarını öğrenmek için telefonları kitlediler. KYK Personel alımı 2016 sonuçları açıklandı. Ulaşmak için adaylar yoğun olarak Kredi ve Yurtlar Kurumunu aradılar. Google aramalarında ve sosyal medya platformlarında ilgili kurumun telefon numaraları paylaşılarak sınav sonuçlarına yönelik bilgiler alınmaya çalışıldı.

Meraklı bekleyişin sonrasında da sınav sonuçları açıklanarak, sözlü sınava katılacak olan adaylar belli olmuş oldu. Kurumun açıkladığı sınav sonuçlarına ulaşmak için

buraya TIKLAYINIZ.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim