Öğretmen Diyarı

Köy okulu öğrencilerine spor malzemeleri
Dönem sonunda karnelerini alan Kulp İlçesi Saltuk Köyü Dırp Mezrası İlköğretim Okulu öğrencilerine Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE Birimi tarafından spor ayakkabısı, masa tenisi malzemeleri ve kırtasiye malzemeleri yardımı yapıldı. 

Diyarbakır ve çevresinde çektiği fotoğraflar ile tanınan Fotoğrafçı Ali Aşılı’nın da destekleriyle hayırsever vatandaşlar tarafından Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE Birimine ulaştırılan spor ve kırtasiye malzemeleri 180 km uzaklıktaki Saltuk Köyü Dırp Mezrası İlköğretim Okulu öğrencilerine teslim edildi.

Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE Biriminden Esra Yüksel ve Fatma Kahraman tarafından Okul Müdürü Alper Karaçöl’e teslim edilen malzemeler öğrencilere karneleriyle birlikte verildi. 

Karneleriyle birlikte çifte mutluluk yaşayan öğrenciler emeği geçenlere teşekkür ederken, Okul Müdürü Alper Karaçöl ise merkeze bu kadar uzak olmasına rağmen özverili bir şekilde yardımlarını esirgemeyen hayırseverlere ve başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Aslan ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Tekdemir olmak üzere yardımları kendilerine ulaştırırken emeği geçen herkese çok teşekkür ettiğini belirtti.İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim