Öğretmen Diyarı

Kaymakamdan öğretmenlere ağır sözler!

Ağlı Kaymakamı Adnan Şen 24 Kasım ÖğretmenlerGünü vesilesiyle Ağlı'da düzenlenen programda yaptığı 15 dakika süren tebrik konuşmasında öğretmenlere hiç beklemedikleri şekilde bir tepki gösterdi.

Konuşmasındaöğretmenliği düzgünyapmadıklarını, çalışmalarından hiç memnun olmadığını, çalışmalarında İstanbul'da ki herhangi bir okulda ki başarıyı niçin yakalayamadıklarını ve saat 8.00'da gelip 15.30'da gittiklerini bu yüzden aldıkları paranın haram olduğu şeklinde açıklamalarda bulundu. Ayrıca Kendisinin Geometriyi dahi dershaneden öğrendiğini ifade etti. Bu açıklamalar karşısında şok olan fedakarcaçalışan öğretmenler, övgü bekledikleri bugünde hiç beklemedikleri ve hak etmedikleri bir tepkiyle karşılaştılar.

Bu öğretmenlerimizden bu günden sonra başarı beklemek uygun olmasa gerek. Bütün ülkenin eğitim sorunlarını bir ilçenin öğretmenlerine yükleyen Kaymakam Adnan Şen; bu tavrıyla ilçede ki eğitimin seviyesini artırma konusunda ne kadar başarılı olabilecek ilerleyen zamanlarda takip edeceğiz.

kastamonubeyazhaber

 
\"Memurlar.Net\"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
nezahat 2 yıl önce

bizler de kendilerine.Böyle Buyurdu Zerdüşt kitabından ,Bilginler Üstüne bölümünü ithaf ediyoruz,saygılar..

Avatar
sermet 2 yıl önce

Artık varlığı sorgulanan kaymakamlık kurumlarının neden kalkması gerektiğine örnek bi vaka.. daha öğretmen mesaisinden haberi olmayan bi kaymakam.. suç onda değil tabiki......

Avatar
hulusi 2 yıl önce

Öğretmenlik ayaklar altına alındı, düşene bir tekme de sen vur bakalım

Avatar
Ronin 2 yıl önce

kendisi dersanede bile yetiştirenin bir öğretmen olduğunu unutan,makamının ağırlığını taşıyamayıp altında ezilmiş,kaymakam olmuş ama adam olamamış bir cahilin teessürle okuduğum sözleri...Allah ıslah etsin,etmezse de bildiği gibi yapsın...Sayın Kaymakam yazık yazık... :(

Avatar
abi 2 yıl önce

Kıçı başı aynı yönetim, ne beklenir di ki... okulda öğrenemesinden kalite ve seviyesi belli etmiş.

Avatar
muharrem 2 yıl önce

Ya partinin torpiliyle yada cemaatin koyunluguyla o koltuga oturmus embesilden daha mantikli sozler beklenemez zaten...

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim