Öğretmen Diyarı

Kasım ayı öğretmen atamasıyla ilgili 2. açıklama

 

 

Tekin, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "2013 yılı için bakanlığımıza tahsis edilen kadro43000. Bunun 40.342 i eğitim öğretim hizmetineEylülde 40.000 öğretim aldığını hatırlattı. Bunlardan göreve başlamayanların olduğunu söyleyen Tekin, boş kadrolar için "Kasım ayında ilana çıkıp yenibaşvuru alıp atama yapacağız" dedi.


İşte Tekin'in açıklaması;


Herkese hayırlı sabahlar, Iki soruya cevap vermekistiyorum. Bunlardan birisi Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı ile ilgili.


Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta içinde tüm Türkiye genelinde bir pilot uygulama gerçekleştirdik. Bu uygulamada olası aksaklıkları gördük 50 dk sınav arası çok uzun bulundu, bu nedenle sınav saatlerini 40 dk sınav, 30 dk ara şeklinde düzelteceğiz. Sınav 12.00 de bitecek.


 

 

İkinci konu atamalar. Değerli arkadaşlar 2013 yılı için bakanlığımıza tahsis edilen kadro 43000. Bunun 40.342 i eğitim öğretim hizmetine Eylülde 40.000 öğretim aldık. Bu arkadaşlardan göreve başlamayanları gördükten sonra kalan tüm eğitim öğretim kadrosu için Kasım ayında ilana çıkıp yeni başvuru alıp atama yapacağız. Kaç kadromuzun boş kalacağı bir kaç gün içinde kesinleşir, kalan kadronuntamamını kullanacağız. Herkese selamlar


 
\"Memurlar.Net\"
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim