Bu haber kez okundu.

İşte Yeni Atanan Milli Eğitim Müdürleri

ADANA 'YA ATANAN YÖNETİCİLER

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ

 

1 SEYHAN ÇELİK SARIÇAM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

2 ENSAR AYDIN KARATAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

3 MEHMET AKTAŞ ALADAĞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

4 AHMET ÖZKILINÇ İMAMOĞLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

5 ERDAL GÜRÇINAR TUFANBEYLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

6 HANİFİ ASLANHAN FEKE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

7 İSMAİL BAYAR POZANTI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

8 SALİH ATİLLA YUMURTALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

ADANA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI

 

1 MURAT BİLAL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

 

2 ÖMER OFLAZ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

 

3 HAYATİ KOCA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARD.

 

 

 

İSTANBUL'A ATANAN YÖNETİCİLER

 

 Murat Aşim       İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

Serkan Gür          İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

Yakup Hayırlıoğlu    Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Kenan Kırali                 Silivri İlçe Milli eğitim Müdürü

 

Hasan Dal                       Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Faik Kaptan                      Maltepe  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Recep Dernekbaş               Pendik   İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Önder Arpacı                        Beşiktaş  İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Hüseyin Aydoğdu              Sancaktepe   İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Murat Öğütçü                         Eyüp   İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

ANKARA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

 

Yahya Irmak                    Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      

 

Bayram Güleç                 Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı      

 

 Vahdettin Alim            Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  

 

Hüseyin Baltutar         Ankara İl Milli Eğitim Müdür Yardmıcılığı  

 

Burhan Aycan                Kızılcahamam  İlçe Milli eğitim Müdürü

 

Ahmet Göktaş                Kazan İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Muzaffer Aydın                Güdül İlçe milli Eğitim Müdür 

 

 

 

TEKİRDAĞ'A ATANAN YÖNETİCİLER

 

         1)   FAHRİ KIRMIZI

 

         2)  İLHAN KOÇER

 

         3)  VEYSEL ÇALIK

 

         4)  BEHÇET GÜDÜ

 

         5)  ASIM ARVAS

 

İlçe MEM Müdürlüklerine ;

 

         1)  SÜLEYMENPAŞA—ÜNAL MAMUR

 

         2)  ŞARKÖY——MÜMİN BAYIR

 

         3)  ÇORLU—–MUSTAFA GÜÇLÜ  

 

         4)  MURATLI——İSMAİL KURBAN

 

 

 

 KAYSERİ'YE ATANAN YÖNETİCİLER

 

 İlhan Pirci –  Pınarbaşı

 

 Süleyman Nahil – Özvatan

 

 Seyfullah Kaplan – Kocasinan

 

 Kadir Özbey – Bünyan

 

 Murat Gündüz - Akkışla

 

 Yusuf Dündar – Kayseri İl Milli EğitimMüdür yardımcısı

 

 Ercan Duran – İncesu

 

 Fahri Herdem – Hacılar

 

 Muhittin Aydoğan – Talas

 

 Orhan Gün - Felahiye

 

 Selim Demirkollu – Yeşilhisar

 

 Ahmet Kafalı – Yahyalı

 

 Ali Arslan – Develi

 

 Erdal Tunç – Sarıoğlan

 

 Yaşar Öztürk – Sarız 

 

 

 

 

 

TOKAT'A ATANAN YÖNETİCİLER

 

 Mehmet Yıldız – Turhal

 

 Kamil Özbakır – Yeşilyurt

 

 Bekir Arslan – Erbaa

 

 Nuri Aksoy – Artova

 

 Zakir Alma – Sulusaray

 

 Mehmet Fedaitürk – Reşadiye

 

 Rahmi Şavlı – Niksar

 

 Hasan Hüseyin Karataş – Başçiftlik

 

 Gürsoy Kızılgül – Pazar

 

 Nuri Yıldız – Almus

 

 Mustafa Erarslan ve Abdullah Taştan  - Tokat İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları

 

 Ayrıca Isparta‘da  İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı dan 3 tanesi görevinden alındı.

 

 Orhan GÜN ve diğer arkadaşlarımıza  yeni görevlerinde başarılar diliyoruz

 

 

 

BALIKESİR'E ATANAN YÖNETİCİLER

 

 Bandırma ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Sadettin PİRCİOĞLU

 

 Marmara ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Osman YAVUZ

 

 Susurluk ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Mehmet Güngör

 

 Sındırgı ilçe Milli Eğitim müdürlüğüne

 

İbrahim Işık

 

 Bigadiç ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Erdal EFE

 

 Balya ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Ramazan Perihan

 

 Savaştepe ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Mansur BACANAK

 

 Dursunbey ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

Ümit GÖKDEMİR

 

 

 

 Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılıklarına

Ahmet CENGİZ

Haydar AYDIN

Hüseyin Aşık

Mustafa Uras

Mustafa Solak

Turhan DEMİRTAŞ

 

 Edremit ilçe milli eğitim müdürlüğüne

 

İsmail Damar

 

 

 

GAZİANTEP 'E ATANAN YÖNETİCİLER

Müdür Yardımcılıklarına;

1- Mustafa Kirazoğlu,

2- Mustafa Durak,

3- Vasıf Munis,

4- Yusuf Tüfekçi,

5- Mehmet Ali Tiryakioğlu,

6- İbrahim Necip Kafadar

atandılar.

 

 

 

 

Gaziantep İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ise;

 

 

 

1- Mehmet YAĞCI, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim’e

2- Cengiz GÜNDEŞ, Nizip İlçe Milli Eğitim’e

3- İbrahim Halil DEMİRTAŞ, İslahiye İlçe Milli Eğitim’e

4- Yusuf ALÇIK, Yavuzeli İlçe Milli Eğitim’e,

5- Ergin MİDEOĞLU, Nurdağı İlçe Milli Eğitim’e yeniden atandılar.

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Yasin TEPE,

Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Burhan YÜKSEL,

Ahmet BOZKURT ise Karkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirildiler

 

 

 

AYDIN'A ATANAN YÖNETİCİLER

 

İl Müdür Yardımcılıklarına:

1. A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU

2. Vahit ÇOPUR

3. Alaaddin YALÇINKAYA

4. Yücel MAVİ

5. Seyfullah OKUMUŞ

 

A. Tansel SARAYKÖYLÜOĞLU, Vahit ÇOPUR, Alaaddin YALÇINKAYA, Yücel MAVİ halen Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

 

Seyfullah OKUMUŞ Karşıyaka İmam Hatip Lisesi Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Özcan BİLGİ

 

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Söke Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ünat AYDIN

 

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Akbük Nurullah KOCABIYIK İlkokulu Müdürü Emrah TURGUT

 

 

 

MUĞLA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

 

 İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları

 

Seydi Ahmet Üge

 

Ramazan Sarıhan

 

Fikri Türkeş 

 

 

 

BURSA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

 

Osmangazi         : Gürhan Çokgezer

 

Yıldırım              : Sebahattin Dülger

 

Nilüfer               : Mustafa Muharrem Tüfekçi

 

Orhangazi          : Hüseyin Karadursun

 

İznik                 : Mevlüt Semerci

 

Yenişehir           : Musa Ayaz

 

Gemlik              : Mehmet Duran

 

Karacabey         : Emin Dingin

 

M. Kemalpaşa    : Mustafa Efe

 

İnegöl               : Fatih Bilican

 

Keles                : Şemsi İşler

 

Kestel               : Mahmut Ercüment

 

Mudanya           : Osman Şeker

 

Büyükorhan       : Suat Topal

 

Gürsu                : Hayrul Döğen

 

Orhaneli            : Mehmet Tayır

 

Harmancık         : Hasan Hüseyin Özdemir

 

 Bursa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak

 

Uygar Umut,

 

Mustafa Bilici,

 

Mustafa Sevinç,

 

Mustafa Kahya,

 

Arzu Ayyıldız

 

ve Necdet Sezer atandı.

 

 

 

 

 

KONYA'YA ATANAN YÖNETİCİLER

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atana isimler şunlar;

 

Yusuf İpek, Ahmet Ciğerci, Servet Altun, Dündar Polatcan, Mustafa Yılmaz (Teknik Müdür Yardımcısı) ve Nihat Karakurt.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlülerindeki değişiklikler ise şöyle:

 

Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Dursun Ali Kaban,

 

Selçuklu Milli Eğitim Müdürlüğüne Turan Kayacılar,

 

Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne iseÖmer Büyükmanav getirildi.

 

 

 

KOCAELİ'YE ATANAN YÖNETİCİLER

 

Murat Balay- Dilovası İlçe MEM

 

İsmail Oğuz - Darıca İlçe MEM

 

Ömer Akmanşen - Derince İlçe MEM

 

İbrahim Oluşan - Körfez İlçe MEM

 

Ali Osman Karabayır- İzmit İlçe MEM

 

Muhterem Aktaş- Başiskele İlçe MEM

 

Mahmut Sami Demirci - Kartepe İlçe MEM

 

Karamürsel-Murat Çakır İlçe MEM

 

 

 

listeler güncellenmeye devam edecektir.

http://www.ajanskamu.com

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber