Öğretmen Diyarı

İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değişiyor

MEB İl Müdürleri ve İlçe Müdürleri Değişiyor

Milli Eğitim Bakanlığında yeni yılda 20'ye yakın İl Milli Eğitim Müdürü ve onlarca İlçe Milli Eğitim Müdürü değişecekÖNCE İLÇE MÜDÜRLERİ SONRA İL MÜDÜRÜ ATAMALARI YAPILACAK


Milli Eğitim Bakanlığında Nabi AVCI ve ekibi atama konusunda bir liste üzerinde çalışılıyor. İl Müdürü yapılacak kişilerle yüz yüze görüşmeler yapılıyor, ya da cvleri alınıp illerin Akpartili milletvekilleri ile görüşülüyor. 10 kadar il müdürü ile yollar ayrılacak. Diğer il müdürleri yer değiştirecek.


İl müdürlüğüne ve ilçe müdürlüğüne atama konusunda önümüzdeki hafta oldukça hareketli geçecek. Muhtemelen Ocak ayına varmadan atamalar yapılacak. İstanbul'da ve Ankara'da bazı ilçe müdürlerinin de değişeceği gelen bilgiler arasında. Alınan bilgilere göre bu değişikliklerin daha önce planlandığı ancak TEOG sınav takviminden sonra yapılmasının daha uygun bulunduğu belirtiliyor.


Hatta bazı ilçelerde soruşturmaların olduğu ve bu soruşturmaların son safhaya geldiği, soruşturma neticesinde kimilerinin yerinin değişeceği ve farklı ilçelerde göreve başlayacakları belirtiliyor. Ancak şu kritik dönemde bu değişikliklerin yapılmadığı ve uygun ortamda bu değişikliklerin yapılacağı belirtiliyor.


Bazı ilçe müdürlerinin kararnamesi illere ulaştı. Çok kısa zamanda yeni görev yerlerinde olacaklar. Böylece ilçe müdürlüklerinde de dönüşüm başlamış olacak.


Değişmesi Beklenen İl Milli Eğitim Müdürleri

Bolu

Kastamonu

Aksaray

Niğde

Yalova

G.antep

Adana

Antalya

Ankara

Iğdır

Adıyaman

Bartın

Van

Siirt

Eskişehir

Hatay

Nevşehir

Kırşehir

Çankırı

Afyon


Değişmesi Beklenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri

Ankara'da ; Etimesgut , Yenimahalle , Çankaya , Gölbaşı , Altındağ

İstanbul'da ; Ataşehir , Beyoğlu , Başakşehir , Bakırköy , Çatalca

 

 

 

mebpersonel.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim