Öğretmen Diyarı

İl İçi Yer Değiştirme Başvuruları İçin Önemli Uyarı

 İl İçi Yer Değiştirme Başvuruları İçin Önemli Uyarı.. Mebpersonel.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımız için yakından takip ettiğimiz il içi yer değiştirme başvuruları hatırlanacağı üzere pazartesi günü başlamıştı. Bu kapsamda ilk günden itibaren siz değerli okuyucularımız için tüm gelişmeleri anlık olarak siz değeri okuyucularımıza aktaradır. Bir il içi yer değiştirme döneminde daha en çok tutulan haber sitesi olmanın vermiş olduğu gururu yaşarken siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz. 

 

İl İçi yer değiştirme başvurularını henüz tamamlamamış olan okuyucularımızı bu kapsamda uyarmak isteriz. Milli eğitim bakanlığı atama ve yer değiştirme dönemi için yayınladığı takvime göre il içi atama başvuruları için bugün son gündür. Bu nedenle hala il içi başvurularını tamamlamamış okuyucularımızı uyarır, başvurularını bugün mesai bitimine kadar bitirmesi gerektiğini hatırlatırız. Böylece il içi yer değiştirme başvurularını tamamlamayan okuyucularımız için derlediğimiz bu haberimizde aşağıdakli yönlenlerdirme linkleri sayesinde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

 

-İl İçi İhtiyaç Listesi İçin Tıklayınız

 

-Mebbis giriş için tıklayınız

 

Ayrıca yenilenen yüzüyle sizler için derlediğimiz il içi atama tercih robotuna kayıt yaptırarak da sonuçlar hakkında bir kafanızda bir taslak oluşmasına yardımcı olacaktır.  20-21 Mayıs tarihinde açıklanacak olan il içi atama sonuçları için yine tüm gelişmeleri sitemizden bire bir olarak yakından takip edebilirsiniz. Şimdiden tüm okuyucularımıza hayırlı uğurlu olması dileğimizle...

 

 

Mebpersonel.com/Özel Haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim