Öğretmen Diyarı

Her Bütçeye Uygun Bilgisayar Sistemleri 

 

 

Günümüz teknoloji çağı ve bilgisayarlar artık hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. İster öğrenci ister çalışan veya emekli olalım. Bir şekilde bilgisayarsız yaşayamaz olduk. Tabi burada bir konu varki , alacağımız bilgisayar bize ekstra maliyet gerektiriyor. Özellikle fiyat konusu hep kafamıza takılıyor. Burada bizim kurtarıcımız  ikinci el bilgisayar  sektörüdür.

Bilgisayar almadan önce ,başlangıç olarak  bilgisayarı hangi amaç için aldığınızı veya neye ihtiyacınız olduğunu doğru belirlemeniz çok önemlidir. Bundan sonrası için ise ikinci el bilgisayar üzerine bir firmaya giderek, ihtiyacımıza uygun bir konfigürasyon seçmek olacaktır. İkinci el sektöründeki fiyatlar, sıfır bilgisayar sektörüne nazaran 3/1 veya 4/1 oranda çok daha düşük oluyor. Böylece düşük maliyetli her bütçeye uygun bilgisayar sistemi alabiliyorsunuz.

Burada sizlere ikinci el bilgisayar üzerine toptan ve perakende satış yapan Atom Bilişim’i önerebiliriz. Atom bilişimde satılan tüm ikinci el bilgisayarlar, kurumlardan gelen hp, Dell ve   ibm gibi markalardır. Buda bilgisayarların profesyonel eller tarafından toplandığı ve profesyonel bir markaya ait olduğunu gösteriyor. Genel müşteri portföyünü çağrı merkezleri,dershaneler  ve okullar oluşturuyor. Aşağıda ilginizi çekecek birkaç konfigürasyon hazırladık. Fiyat ve kullanılabilirlik açısından dikkatinizi çekeceğini umuyoruz.

 

HPHP DC7600 İKİNCİ EL BİLGİSAYAR + İKİNCİ EL 17'' HP LCD FULL TAKIM 215 TL

 

\"\"

 

 

 

DELL GX520 İKİNCİ EL BİLGİSAYAR + İKİNCİ EL 17'' DELL  LCD FULL TAKIM 225 TL

 

\"\"

 

HP DC7800  CORE 2 DUO 2GB RAM İKİNCİ EL BİLGİSAYAR + İKİNCİ EL 17'' HP LCD FULL SET 350 TL

\"\"

 

p4 bilgisayardan i7 sisteme kadar hepsini bulabileceğiniz bir adres 

 

www.atombilisim.com.tr

 

Not: Bu bir ilandır

 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol