Öğretmen Diyarı

FLAŞ, ORTAOKULLAR TATİL EDİLMEYECEK!

 

Sayın İl Milli Eğitim Müdürü;

 

26.09.2013 saat 10:00 da Sayın Müsteşar Yardımcımız Salih ÇELİK   "Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş" konusunda bilgilendirme toplantısı yapacaktır. Toplantıya İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Eğitim Denetmenleri, Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarında görev yapan öğretmenler katılacaklardır. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri uygun salonlarda  ilgili Öğretmenleri toplayacak ve katılımlarını sağlayacaktır. Toplantılar Coğrafi Bölge bazında olacak ve İç Anadolu Bölgesinde  bulunan İl ve İlçeler için yapılacaktır. Toplantı salonlarında söz hakkı almak isteyen öğretmenler  için kulaklı mikrofon ve webcam hazır bulundurulacaktır. Toplantı için en geç saat 09:45 de http://konferans.meb.gov.tr/ikgm   adresine giriş yapılacaktır. Saat 09:55 de konferans salonuna girişler kapatılacaktır. Lütfen konferans salonuna zamanında giriş yapınız ve yapılmasını sağlayınız. Konferans ile ilgili Müsteşarlık Makamının resmi yazısı ektedir. Konu ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilerek katılımın sağlanması noktasındaki desteklerinizden ötürü teşekkür eder ve  iyi çalışmalar dileriz.

 

 

Sayın  MEBBİS Yöneticileri lütfen  bu mailin  İl, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve ilinizde bulunan Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarına duyurulmasını sağlayınız.

 

 

İyi Çalışmalar

Murat KARADAĞ

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı          

Bilgi İşlem Grup Başkanlığı

Ağ Yönetimi Şube MüdürüSayın İl Milli Eğitim Müdürü;

 

Yukarıdaki maile istinaden bir konuda İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde tereddüte düşüldüğü tespit edilmiştir. Konferansa katılacak olan Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokullarında bulunan Öğretmenlerden dersi olmayan ve konferansa katılmak isteyen öğretmenler gönüllü olarak katılacaklardır. Eğitim Öğretimde herhangi bir aksamaya mahal verilmeyecek, okullarda eğitim ve öğretim devam edecektir. Öğretmenler kendi okullarından değil, İlçe veya İlde bulunan salonlardan katılacaklardır. İl Genelinde Ortaokulların tatil edilmesi ve eğitim-öğretimin aksaması söz konusu olmayacaktır.

 

İyi Çalışmalar

Murat KARADAĞ

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı          

Bilgi İşlem Grup Başkanlığı

Ağ Yönetimi Şube Müdürü

 

Kaynak: http://www.mebpersoneli.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
YAKUP 2 yıl önce

haberimiz yoktu.biz yapmadık

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim