Öğretmen Diyarı

FLAŞ, GÖREVLENDİRMELER TAMAMLANDI!

Eğitim Bir Sen'e yakınlığıyla bildiğimiz ajanskamu sitesinde ilçe milli eğitim müdürlüklerine görevlendirme yapıldığı yazıldı. yazıda kastedilen kararnamelerin Bakanlık görevlendirme yazısı olabileceğini düşünüyoruz. işte yazı:

 

"Uzun süredir dillendirilen ve daha önce birçok kez haber yaptığımız ilçe müdürü görevlendirmeleri bu gün itibariyle imzalandı.

 

Görevlendirme kararnameleri il milli eğitim müdürlüklerine yazıldı ve çok yakın bir zamanda görevlendirilen ilçe müdürleri yeni görevlerine başlayacak.

 

Görevlendirmesi yapılan isimleri ve ilçeleri spekülasyon olmaması için açıklamıyoruz. Ancak görevlendirilen ilçe müdürleri arasında sürpriz isimler bulunuyor.

 

Ayrıca İstanbul gibi Türkiye’nin birçok ilçesinde görevlendirmeler yapılarak ve kararnameleri illere gönderildi.

 

Görevden alınan İlçe Müdürleri ise Seçimlerden önce İl Milli Eğitim Müdürlükleri bünyesindeki Eğitim Uzmanı Kadrolarına atanmışlar ve maaş ve özlük hakları korunacaktı. Seçimlerden kısa bir süre önce ise tekrar İlçe Müdürü olarak görevlendirilen İlçe Müdürleri kısa bir zaman sonra görevlerinden ayrılacaklar ve yerlerine atanan İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerine başlayacak.

 

Ayrıca bugün belli olacak Şube Müdürü Atama Sonuçları sonrası MEB'de büyük bir değişiklik yaşanmış olacak."

 

Kaynak: mebpersonel.info.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim