Öğretmen Diyarı

“Etkili Liderler Çağdaş Okulları Yönetiyor”

Keşan ilçe Mİlli Eğitim Müdürlüğü bir ilke imza attı Tüm okul yöneticilerine Yönetim Bilgisi ve farkındalılık eğitim semineri verildi. Trakya Kalkınma Ajansı ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile

Keşan ilçe Mİlli Eğitim Müdürlüğü bir ilke imza attı Tüm okul yöneticilerine Yönetim Bilgisi ve farkındalılık eğitim semineri verildi.

Trakya Kalkınma Ajansı ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan “Etkili Liderler Çağdaş Okulları Yönetiyor” projesi kapsamında ilçemizde görev yapan tüm eğitim kurumlarının yöneticilerine yönelik olarak TODAİE Öğretim Üyesi Dr.Çağdaş GÜMÜŞSUYU tarafından seminer verildi.

Keşan MEM Müdürü Eraslan açılış Konuşmasında  Eğitimin üzerinde durarak, Geleceği inşa edecek olan nesillerin eğitiminin önemli olduğunu zira çağımızda ve gelecektede en önemli faktörün eğitimli iş güçü olduğunu belirterek Okul İdarecilerini EMpati kurmada ve farkındalık yaratmada çok önemli görevler düştüğünü belirterek, idarecilerimiz okul liderleridir, Öğretmenimizin , öğrencimizin ufkunu açacak donanıma sahip olması gerektiğini belirtti.

Seminerin açılış programına Keşan Kaymakamı Sayın Bekir DINKIRCI, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin ÖZCAN, Keşan İlçe Milli Eğitim  şube müdürlerimiz olmak üzere tüm okul ve kurum yöneticileri katıldı.

 

kamu.tv.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim