Öğretmen Diyarı

Eski Milli Eğitim Bakanından Nabi AVCI\'ya Övgüler

Eski Milli Eğitim Bakanından Nabi AVCI'ya Övgüler.. 21.12.1987 - 31.3.1989 döneminde Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Hasan Celal GÜZEL bir gazetede verdiği demeçte Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi ACI'ya övgüler yağdıdırdı. Kendisi adına açılan sahte twitter hesaplarından başı dertte olan ve bu konudan muzdarip olan GÜZEL açılan bir sahte hesaptan "Türkiye'nin en büyük sorununa bugün Nabi Avcı'nın bir açıklama getirmemesi beni çok üzdü! Artık eğitim sistemimizi kökten değiştirmeliyiz!" şeklinde sahte hesaptan yapılan paylaşıma tepkide bulundu. 

 

Aynı şekilde sahte hesaptan yapılan paylaşımların devam ettiği bu günlerde Sayın GÜZEL Milli  Eğitim Bakanı SAsyın AVCI hakkında  kendi adına açtığı "@hcelalguzel" hesabından paylaştığı ilk mesajlar ise şöyle oldu: 

 

 

"Ben Gerçek Hasan Celâl Güzel. Bugüne kadar Twitter, Facebook ya da herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde herhangi bir adresim olmadı. Bu gerçeği daha önceki Sabah Gazetesi'ndeki yazılarımda belirtmiştim. Buna rağmen şerefsiz, namussuz alçak ve sahtekar bir kişi aylardır ismimi kullanarak twitler yayınlamaya devam ediyor. Bu konuda aylar öncesinden savcılığa defalarca müracaat ettim. Ancak ne yazık ki savcılar, görevlerini yapacaklarına paralelcilik oynadıkları için bu yalancı korsana engel olamadılar. Son olarak çok beğendiğim, her türlü icraatını hayranlıkla izlediğim eski dostum ve müşavirim olan Prof. Dr. Nabi Avcı hakkında hiç sıkılmadan adımı kullanarak tezviratta bulunan bu alçağı şiddetle kınıyorum ve altını çizerek şunu söylemek istiyorum: Prof. Dr. Nabi Avcı son derece değerli, namuslu ve iyi yetişmiş bir devlet adamı ve iyi bir eğitimcidir. Adımın arkasına gizlenerek bu namussuzluğu yapan kişiye ya da kişilere sesleniyorum. Allah sizin belanızı versin. Tez zamanda savcılar olmasa da ben sizi bulacağım ve bu yaptıklarınızın hesabını soracağım. Gerçek Hasan Celâl Güzel" paylaşımlarında bulunarak AVCI'ya övgülerde bulundu. 

 

 


Mebpersonel.Com/Özel Haber

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim