Öğretmen Diyarı

Erkekleri Kendilerine En Çok Aşık Eden Kadın Tipleri

Erkekleri baştan çıkaran, onları etkileyen, hatta kendine aşık eden kadındaki özellikleri merak edenler, bu haber sizin için! Esesında şöyle bir baktığımızda; erkeklerin kadınlarda aradığı özelliklerin çok da zor şeyler olmadığını görüyoruz.

İşte erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri;


Bakımlı


 

Erkeklere göre bir kadın her zaman bakımlı olmalıdır. Her zaman güzel kokmalı ve kişisel bakımını ihma etmemelidir.


Neşeli


Erkekler bir kadında her zaman güleryüz görmek isterler. En zor anlarda bile küçücük bir gülümsemeyle kendisini mutlu edecek enerjide olmasını isterler.


Zarif

Bir kadında erkekleri en çok etkileyen özelliklerden birisi zerafettir. Giyim-kuşam, konuşma, davranış her anlamda bir kadın zarif olmalıdır.


Doğal 

Erkekler doğal kadınlardan hoşlanır. Bunu sadece dış görünüş olarak düşünmeyin. Davranış ve konuşma bakımından da her zaman naturel ve samimi olmasını isterler.

Doğal ve neşeli olmasının yanı sıra bir kadın yeri geldiğinde en seksi kadın olmalıdır. Erkeğini baştan çıkarmalı ve ona küçük seksi sürprizler hazırlamalıdır.


Anaç

Erkekler gelecek kurmak istedikleri kadınların, ilerde çocuklarına iyi bir anne olmasını ister. Bu yüzden anaç kadınlar diğerlerine göre 1-0 öndedirler.


Saygılı

 

Erkekler kadınların sadece kendisine değil, etrafındaki herkese saygılı olmasını ister. Annesi bunların başında gelmektedir.


Aşk


Tabiki bir erkeğin en çok aradığı özelliklerden birisi de kendisine aşık ve sadık bir kadındır…

 

 

Kaynak: kadinlarinadresi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol