Öğretmen Diyarı

Erkekler Gerçekte Ne İsterler?

 

Erkekler aynen birer mikrodalga finn gibidir diyebiliriz. Hemen ısınır ve birkaç dakika içinde tam güç çalışarak yemeği pişirecek hale gelir ve yemek ısındıktan sonra hemen söndürülebilirler. Kadınlar ise zor ısınan ve zor soğuyan o eski fırınlar gibidir.

Isınmalan, yemeği pişirmeleri ve soğumalan uzun zaman alır. Bir erkeğin testosteron seviyesi yaşlandıkça düşer, ancak bir kadınınla 30 yaşlarının sonlarında zirveye ulaşır. Bir erkeğin cinsel performans seviyesi 20’li yaşlarında zirvedeyken, bir kadın SO’lannın sonlarına doğru bu seviyeye ulaşır.

Hem bu hem de daha birçok farklılıktan dolayı erkekler seks, kadınlar ise aşk ister. Bu, yüzyıllardır bilinen bir gerçektir, ancak nedeni ve bu konuda ne yapılabileceği düşünülmez, araştırılmaz ve bilinmez. Ve bu, ilişkilerde sorun yaratan bir konudur.

Örneğin bir kadının ilk buluşmadan, hatta ilk birkaç buluşmadan beklentisi; karşısındakini tanımak, onun kendisine olan ilgilisini teyit etmek ve iltifatlar duymakken; bir erkek için genellikle birinci buluşmanın amacı sekstir. Aynen ikinci ve üçüncü buluşmada da olduğu gibi… Bir kadın kaslı ve erkeksi bir vücuda sahip bir erkek bedeni ve sevgi dolu ve şefkatli bir kalbi ister; ki bu oldukça zor bulunur bir özelliktir.

Erkekler maalesef doğaları gereği bir kadım mutlu etmek için gerekli becerilerden yoksundurlar. Bunun onlara öğretilmesi gerekir. Onlar pek çok problemi çözebilir, hayvan avlayabilir, evdeki tüm elektrik işlerini yapabilir; ama iş kadınların isteklerine gelince değişir. Bunları anlamakta oldukça zorlanırlar.

Anahtar Kelimeler:
erkekler gerçekte isterler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim