Öğretmen Diyarı

Erkekler evlenmeye nasıl ikna edilir ?

Erkekler evliliğin verdiği sorumluluktan çekinirler. Kısıtlanacağını bilmek erkeği zorlar. Bu yüzden her buluştuğunuzda ya da her konuşmanızda evlilik konusunu irdelemeyin. Onu bunaltmayın. İlişkiniz zaten belirli bir yere varmışsa evlilik düşündüğünüzü erkekte bilir. Evlenmeye ikna etmeksabır gerektirir. Sabır sabır sabır! Dayanabildiğiniz kadar sabırlı olmaya çalışın. İlişkiniz ne kadar ilerlemiş olursa olsun ilk günkü heyecanınızı bitirmeyin. Bittiyse zaten hiç evlilik yoluna girmeyin. Sürekli flört edin. Heyecan verici hareketlerde bulunun.


Erkek evlenmeye nasıl ikna edilir biliyor musunuz? Çok fazla irdelemeden yukarıdaki maddeleri uyguladıysanız ve hala tık yoksa boş verin! Açık sözlü olmanın vakti geldi.’’ Ben bunu bunu istiyorum. Sanırım sen böyle düşünmüyorsun. Seninle aynı fikirleri paylaşmıyoruz.’’ diyerek onu boş verdiğinizi belli edin. Onunla olmazsa başka biriyle de olacağını ve vazgeçilmez olduğunu bilsin. Yoksa pohpohlanarak şımarır ve bunun keyfini çıkarmak ister.


Erkekler evlenmeye nasıl ikna olur diye düşünen bayanlara faydası olacağını düşündüğüm bu yazımın birçok kadına yarar sağlayacağını düşündüğümden bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Sabrınızdan hiçbir zaman ödün vermeyin. İstediğinizi karşılamayan erkeğe birden hırçınlaşmayın. Mütevazı olun ve bu tavrınızı her zaman koruyun. Kötü dönemlerde bunu onun başına kakmayın. Destekleyici olun. Ayakları yere basan bir kadınınona boyun eğmeyeceğini de bilsin.


www.3kmoda.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol