Öğretmen Diyarı

Eğitim kurumları ve eğitimciler ‘eğitimde en iyiler ödülleri’ için yarışacak
 Eğitim Kurumları, eğitimciler ve eğitim odaklı sosyal sorumluluk projeleri ile özel sektör markalarının katılımcı olarak yer alabileceği ‘Eğitimde En İyiler Ödülleri’ne başvurular başladı.
Veli ve öğrenci iletişimini sağlamak amacıyla, öğretmenler ve eğitim kurumlarının kullanımına ücretsiz olarak sunulan sosyal iletişim platformu Classloom, ‘Eğitimde En İyiler Ödülleri’ için hazırlıklara başladı.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan organizasyonda, okulların çevre bilincinden sosyal sorumluluğa, dünyaya entegrasyondan eğitimde inovatif yaklaşımlar ve teknoloji kullanımına kadar, farklı kategorilerde projeleri değerlendirmeye alınacak. Kurumsal kategorilerde 8 farklı ana başlıkta başvuruların kabul edildiği ödül programında ayrıca ‘Yılın En Sıra Dışı Eğitimcisi’, ‘Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi’, ‘Yılın Eğitim Bloggerı’ ve ‘Yılın Eğitim Yazarı’ başlıklarında 4 bireysel kategori de bulunuyor.

Ülkemizde okullarımızın ve eğitimcilerimizin genel müfredatın yanı sıra öğrencilerinin gelişmesi ve hayata hazırlanması için verdikleri emeklerin yeterince fark edilemediğini belirten Classloom CEO’su Özlem Turhan, bu ödül programı ile eğitim konusunda gerçekleştirilen olağanüstü çabaların toplum tarafından fark edilir hale gelmesini hedeflediklerini aktardı.Kaynak: Milliyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim