Öğretmen Diyarı

Eğitim için el ele

Okul aile birliğinde gönüllü üyelik yapan Meral Hanım Otakçılar İlkokulu ve Ortaokulu'nun bir an önce ihtiyaçlarının karşılanmasını istiyor. 

Laboratuvar malzemesi, güvenlik sistemi, kütüphane, özel egitim sınıfı meteryalleri, spor malzemeleri, ana sınıfı gibi bir çok eksiği bulunuyor okulun.

İşte Meral Hanım'ın kaleminden okulun sorunları;
 

Sesimi duyurmak istiyorum çünkü eğitim her şey.... 

Ben Eyüp ilinin Defterdar mahallesinde bulunan OTAKÇILAR İLKOKULU VE ORTAOKULU
OKUL AİLE BİRLİĞİNDE gönüllü üyelik yapan biriyim. Otakçılar ilkokulu ve ortaokulu bir bağışçı tarafından yıkılıp tekrar yapılmaktadır.Yapım aşaması süresince büyük sıkıntılarla mücadele ediyoruz...

Okulumuzun bitmesine çok kısa bir zaman olmasına rağmen okuldaki eksiklerimizin tamamlanmayacağını düşünerek kaygılanıyoruz.İl Milli Eğitim Müdürlüğünden sıra,masa öğretmen masası gibi bazı ihtiyaçların giderilmesi hususunda söz aldık fakat bir okul sadece sıra masa gibi eksiklerle donatılmayacağını biliyoruz.Mesela tahta talebinde bulunduğumuzda bize ellerinde tebeşir tahtası olduğunu bunu verebileceklerini söylediler... İSTEMEDİK

Laboratuvar malzemesi, güvenlik sistemi, kütüphane, özel eğitim sınıfı meteryalleri, spor malzemeleri, ana sınıfı vb... bir çok eksiğimiz var burası İstanbul’un göbeğinde e5 in kenarında gün boyunca milyarlarca insanın önünden geçtiği, fakat unutulmuş bir semt.

http://www.turkiyede.com
Anahtar Kelimeler:
eğitim el ele

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol