Öğretmen Diyarı

Dernek KPSS kursu düzenledi, 700 öğrenci katılıyor
Eskişehirde Odunpazarı Dernekler Platformunun düzenlediği Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kurslarının devam ettiği belirtildi.

Odunpazarı Dernekler Platformu Fahri Başkanı Volkan Doğan, yaptığı açıklamada, Ankaradan gelen alanında uzman eğitmenlerin verdiği kurslara 700 öğrencinin katıldığını ifade etti.

Eğitim alanında gençlere hizmet vermekten memnuniyet duyduklarını belirten Doğan, her alanda vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflediklerini kaydetti.

Doğan, KPSS kurslarında gençlere uzman hocalar tarafından kaliteli eğitimler verildiğini belirterek, "Ülkemizin geçtiği bu zor dönemlerde vatanına, milletine ve bayrağına bağlı nesillerin yeniden ülkenin kadrolarında ve idari sisteminde yer almasını istiyoruz. Halk Eğitim Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz ve toplamda 60 saat süren kurslarda başarı çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz. Bu başarıyla birlikte ülkemizi hedeflediğimiz muasır medeniyetler seviyesine çıkarmayı ve 2023, 2071 vizyonuna gençlerimizle birlikte güçlü bir şekilde ulaşmayı arzu ediyoruz." ifadelerini kullandı.
Anadolu Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim