Öğretmen Diyarı

Bir Kadını Mutlu Etmenin 10 Yolu
1. Yemek yapın: Erkekler yemek yapmaz diye bir kural ve sadece erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer diye bir şey yoktur. Kadınlar da kendilerine yemek yapılmasından mutlu olurlar. Karşı cins için orta zorlukta da olsa herhangi bir yemeği yapmayı öğrenip, hazırlamak o kişiye değer verildiğini ve onun için uğraşıldığının göstergesidir. Her kadın yemek yapabilen bir eşin hayalini kurar.

2. İyi bir dinleyici olun: Kadınlar konuşmayı severler. İndirimde aldığı yeni elbiseyi detaylı olarak size anlatsa bile can kulağıyla onu dinlemelisiniz. Unutmayın ki kadın sizi yakın gördüğü için bu kadar fazla konuşmakta ve her şeyini detaylı olarak anlatmaktadır.


3. İyi yönlerini övün: Kusursuz insan yoktur. Her kadın da Afrodit değildir. Ancak her kadının kendine has güzellikleri vardır. Önemli olan sizin karşı cinsteki güzellikleri bulup onları ortaya çıkarmanızdır. Selülitlerinden yakınan bir kadına selülit kremi almak yerine, onun iyi olduğu yönlerini övmek daha mantıklıdır.


4. Asla "Sen anlamazsın" demeyin: Bir kadını aptal yerine koymak onu delirtmek için yeterli bir sebeptir. Nükleer Fizikçi olmadığınız sürece bir kadına asla "Sen anlamazsın" demeyin. Merakını gidererek ikili iletişime geçin.


5. Tatile gitmek için yazı beklemeyin: Ayda bir ya da iki ayda bir yapılacak iki-üç günlük tatiller, yılda bir yapılan bir haftalık yaz tatillerinden daha fazla olumlu sonuçlar doğurabilir. Bu kısa tatiller kadının yıl boyunca mutlu olmasını sağlayacaktır.


6. Ailesine iyi davranın: Unutmayın ki sizden önce onun ailesi vardı. Bu nedenle ailesi ile iyi geçinmeye çalışın. Annesine anne demeseniz bile onu sevdiğinizi ve saydığınızı göstermeniz artı puandır. Akraba ve ev ziyaretlerini de mutlu bir suratla geçirmeniz kadın için oldukça önemlidir.


7. Alışveriş arkadaşı olun: Kadınların alışverişi sevdiği su götürmez bir gerçek. Kadının alışverişte mutlu olmasını sağlamanın yolu sizin sıkılmış gözükmemenizden geçer. Bunun için alışverişten zevk almanın yollarını arayın. Sürekli oflayıp poflayarak kimseyi mutlu edemezsiniz. Alışverişe ara verip bir yerde oturup yemek yemek ya da sinemaya gitmek hem sizi hem de karşı cinsi mutlu edecektir.


8. Yaratıcı olun: Her konuda sıradan olmaktansa yaratıcı olmanız yararınızadır. Hediye olarak çiçek almak yerine, ilginç şeyler yaparak onun için özel bir şey hazırlamak onu daha mutlu edecektir. Seni seviyorum demek yerine onun için kısa da olsa bir şiiri ezberleyip söylemek her zaman daha etkilidir.


9. Dürüst olun: Kadınlar yalandan hoşlanmazlar. Bu nedenle onlara her zaman doğruyu söyleyin. Yaptığınız şey kötü, onun üzüleceği bir şey bile olsa sadece doğruyu söyleyin. Zira yalan söylemek karşı cinsi daha da mutlu etmeye yetmez. Ona karşı dürüst olduğunuzu anladığında mutlu olacaktır.


10. Yatakta çift yönlü mutluluğu hedefleyin: Kadını bir seks ve tatmin objesi olarak görmek yerine onun beklentilerini de göz önüne alarak bir gece geçirin. Unutmayın ki, kadın mutluysa siz de mutlusunuz.


 
Yazar: Güven Turan
Anahtar Kelimeler:
kadını mutlu etmenin yolu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol