Öğretmen Diyarı

Beyazpano.com Türkiye\'nin İlk Ücretsiz Sınıf Yönetim Platformu

 

 

Beyazpano.com nedir? Beyazpano.com, bir eğitmenin sınıfında üstlenmiş olduğu pek çok fonksiyonu dijital bir platforma taşıyan ve eğitmenin sınıfını ve bilgi akışını yönetmesini sağlayan bir öğrenme yönetim sistemidir.

Beyazpano.com’un hizmetleri arasında neler var? Beyazpano.com da dijital sınıflarını oluşturacak eğitmenler, Beyazpano’nun aşağıda listelenen tüm özelliklerini daima ücretsiz olarak kullanacaklardır.

Sınıfını Beyazpano.com’a taşımış olan bir eğitmen sınavlar düzenleyebilir, ödevler verebilir ve alabilir, öğrenci notlarını ödev ve sınav modülleriyle entegre çalışan not defteri üzerinde takip edebilir, sınıf altında tartışma grupları oluşturabilir, dosya saklama alanında kişisel ve ders materyallerini saklayabilir ve öğrencileri ile paylaşabilir. Bunların yanında ders programı, etkinlikler, ödevler, sınavlarla ilgili tarihleri kişisel takvim altında izleyebilir, grup modülü ile dilerse branşı ile ilgili dilerse de ilgi alanlarıyla ilgili gruplar oluşturabilir, gruplara katılabilir ve diğer eğitmenlerle etkileşime geçebilir.

Beyazpano.com, yukarıdaki özelliklerin yanısıra gizlilik ayarlarından bildirimlere, mesajlaşmadan profil sayfası ve arkadaş listesine kadar bir sosyal ağda olması gereken pek çok özelliği de bünyesinde barındırmaktadır.

Platform, www.easyclass.com adresinde 6 dilde (Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Romence ve Arapça) uluslararası olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Siz de global bir eğitim platformunun bir parçası olmak istiyorsanız www.beyazpano.com’u inceleyebilir ve üye olabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim