Öğretmen Diyarı

Beşiktaşlı taraftarlar Iğdır\'a okul yapıyor
Iğdır Beşiktaşlılar Derneği, Iğdır’ın Aralık ilçesinde Beşiktaş Okulları yapmak amacıyla kampanya başlattı.
 
Iğdır’ın Aralık ilçesinde bir Beşiktaş okulu hayaliyle yola çıkan İlçe Kaymakamı, Iğdır Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve Kongre Üyesi Tolga Kamil Ersöz, kampanyaya öncülük ediyor.
 
Iğdır Valiliği'nden gerekli izinlerin alındığını açıklayan Tolga Kamil Ersöz, resmi işlemlerin başlatıldığını belirtti ve camiadan Beşiktaş Okulları projesi için destek beklediklerini açıkladı. 
 
Proje gönüllüleri, Iğdır Beşiktaşlılar Derneği adına yardım toplama amacıyla hesap açtı. Tüm yardımlar resmi olarak açıklanacak ve hesaplar Dernek Saymanı Murat Hasras tarafından resmi olarak periyodik şekilde paylaşılacak.
 
Proje kapsamında okul ve dersliklerin isimlerinin taraftarlarca konulabileceğini belirten Tolga Kamil Ersöz, Iğdır’da Beşiktaş okulları inşa etme hayallerinin gerçekleşmesi halinde, tüm okul isimlerinin daha sonra bir internet sitesinde yapılacak anketle taraftarlarca konulacağını belirtti ve "Bu okullarda Şeref Bey, Metin-Ali-Feyyaz, Süleyman Seba’nın vs. isimleri olacak" diye konuştu.
 
3 okul ve 13 derslik olarak hedeflenen projenin maliyeti 400 bin TL olarak öngörülmekte. Proje kapsamında Cumartesi günü Beşiktaş merkezde bulunan Kaymakamlık binası yanında stand açılacak. Ayrıca Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Galatasaray ile oynayacağımız derbi maçta da kurulacak standlarla taraftarlardan destek istenecek.
 
Toplanacak yardımlar makbuz karşılığında alınacak. Valilik onaylı gerçekleştirilecek yardım kampanyasında 2200 makbuz bulunuyor.
 
Ziraat Bankası’nda açılan Yardım Toplama Hesap bilgileri şöyledir:
 
Hesap No: 65348428-5002    669-Aralık/IĞDIR
IBAN: TR98 0001 0006 6965 3484 2850 02
Hesap Sahibi: Iğdır Beşiktaşlılar Derneği
Hesap Adı: Yardım Toplama Hesabı
Hesap Türü/Para Birimi: Vadesiz Hesap/ TRY Türk Lirası
Hesap Açılış Tarihi: 29.08.2013
Cüzdan Seri No: K3752860
Şube Tel: 476-411 2630
 
 
 
(bjk.com.tr) 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim