Öğretmen Diyarı

Belediye Hoparlöründen Okul Müdürlerini Kimin Görevden Aldığına Dair Anons

 KAMUDANHABER - Yaşanan olay belkide Türkiye cumhuriyeti tarihinde örneğine ender rastlanan türden okul müdürleri mülakat değerlendirmelerinde Belediye başakına yakın okul müdürün ilk önce müdürlük değerlendirme puanlaması sırasında 75 puan altında kalarak elenmesi yine bu kişilerin ilk defa ve yeniden müdürlük mülakatına girip 70 puanın altında kalması ilginç olayların yaşanmasına neden oldu.

Herhalde bu kişilerin Belediye Başkanına rağmen başarısız sayılmalarının muhakkiki geçerli bir sebebi vardır.Bu sebepleri biliyoruz ama açıklama geriği duymuyoruz.Gerekirse ilerde açıklarız.

 

Buraya kadar bunlar her yerde yaşanabilecek olaylar.Amma gel gör ki bundan sonra yaşananlar.Kemal Sunal filmlerini aratmayacak cinsten Belediye başkanı Türkiye tarihinde hatta dünya tarihinin en ilginç anonsunu belediye hoparlöründen yaptırır .

 

İlan

Belediye Başkanlığından Tüm halkımıza ilanen duyurulur.

”Müdürlük atamalarında görevden alınan müdürler ile ilgili Belediye başkanı olarak benim bir dahlim olmamıştır.Müdürlerin hepsi ilçe milli eğitim müdürü tarafından görevinden alınmıştır.Şeklinde gün içerisinde tüm ilçeye bir kaç kez ilan edilir.

 

kamudanhaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim